Kapat

Karşı cinsin en çok neyi sizi kendine aşık eder :D?

Bakışı mı? Gülüşü mü? Duruşu mu? Vs. vs. Detay yer her ama.Karşı cinsin en çok neyi sizi kendine aşık eder :D ?

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• aşık etmek demeyelim de bir kadının güçlü, bağımsız ve mantıklı olması beni gerçekten etkileyen özellikler.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sessiz ve sakin duruşu. kendi iç dünyası olduğunu sezmeliyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İyi bir kadın bir erkeği etkiler, zeki bir kadın onda ilgi uyandırır, güzel bir kadın büyüler, anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur. (Helen Rowland)
    Sanırım bu söz her şeyi açıklıyor

1|0
    0|0
  • Ben 2 kere aşık oldum şu hayatta. İlki okulun önünde ellerini bacaklarının arasına almış masumca oturup kardeşini bekliyordu. Sonuncusu ve 10 yıldır aralıksız aşık olduğum kişi ise parkta kız arkadaşları ile masumca çekirdek yiyordu ve ikiside ilk görüşte aşktı. Ben sadece ve sadece masumiyet demeyi tercih ediyorum.

1|0
    0|0
  • Gözleri ve zekası

1|0
    0|0
  • Gülüşü

1|0
    0|0
  • Namus

1|0
    0|0
  • Ortaya karışık olsun

1|0
    0|0
  • sıcak kanlı oluşu. hemen muhabbete dalışı. samimi gülerek içtenlikle benle ilgilenmesi vs...

1|0
    0|0
  • Gülüşü ve Yardimseverliği

1|0
    0|0
  • Saçı, yüzü

1|0
    0|0
  • Bu sorunun net bir cevabı oldugunu sanmıyorum eger asık olmussa her ozelligi muhtesem gelir gozune tabi ki ask bitince bence gulus yani genel olarak samimi bir gulus hem dısını hem icini anlatır insanın

1|0
    0|0
  • karşı cinsten elektik alamıyorım :D

1|0
    0|0
  • Dürüstlüğü

1|0
    0|0
  • Bebwk gibi olması

1|0
    0|0
  • Genleri :)

1|0
    0|0
  • Dürüstlüğü doğallığı samimiyeti

1|0
    0|0
  • Gülüşü

1|0
    0|0
  • Poposu😊

1|0
    0|0
  • Bakışlar ve gülüşler

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...