Erkekler, Ne yapmaliyim?

Arkadaslar isin icinden cikmaz haldeyim. Bir yerde calisan personelim. Bir cocuk var surekli benimle ugrasip duruyor. Ben onun bana ilgisi oldugunu dusundum. ayrica cok iyi niyetli ve saf bir kizim. Bir arkadas daha var o da ilgi duydugunu dusundugum arkadasla bayagi samimi. Bunlara 2-3 gun yuz verdim tepeme ciktilar. Mudurle aram acildi ustu kapali sekilde uyardi beni. Ama ben hic bir sey demedim. Oysa cok sey biliyorum. Benim uzerimden oynadiklarini, o cocugun beni alternatif sevgili adayi olarak gormesi, bana askim demesi vee daha bircok sey. Mudure anlatsam uzerimden bir yuk kalkacak kendim cozmeye calissam cozemiyorum. Ne yapmaliyim gerekirse istifa bile edip dogrulari mi anlatmali yoksa o iki gerizekaliyla her seyi konusup yuzlerine mi vurmali? Gercekten cok yoruldum bunaldim. Subu da sotkeyeyim bu iki kisi bildiginiz yerinde durmayan erkeklerden.

0|0
2

Erkekler Ne Diyor 2

• benım yapcan kımseyle konusmuycan ısını yapıp gecıcen mudur gıdıp soylesen burası ıs yerı ask yuvası degıl dıycek kalkcak oyle en ıyı mesafenı koy ama basta sen bu adamlara bır samımıyet vermısın ısın cok zor ben ıs yerınde kımseyle konusmam en 3 ay tanırım oyle samımı olrum oda gınem mesafelı

0|0
    0|0
    • Basta kendisi bana yaklasti sana askim desem nasil olur dedi. Dun benimle evlenir misin diyor? Veeee daha bircok sey. Digeri de onun kankasi bunlar her seyi beraber hallediyor. Ben yumusak yuzluyum hepsi o yuzden

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...