Babamla annem kavga ettiler. Nasıl toparlanırım?

Annem bu sene ağır bir ameliyatla beraber hastalık atlattı. Bu dönemde çok zorlandı ve iyice yıprandı. Çocuk gibi oldu iyice. Hafoza kayıpları yaşadı, zayıfladı. 25 senedir aile apartmanında babamın ailesiyle oturuyor. Amcam geçen gün anneme bağırıp çağırdı annemin dediği bir lafa karşın sen ne ima ediyorsun diye. Araya girdim hatta. O gün olduköa kötüydü annemin üzerine yütüdü. Affedilemezdi. babam eve geldi zaten taşınacaktık daha erkene alındı. Ben de dedim amca yok bundan sonra. Anneme o kadar ağır konuştu ki.
Sonra abimin sözü vardı dün ve babam yine de onları çağırdı. Annem zaten hala atlatamamıştı kızdı ama bişey diyemedi. Sonra ev baktık seçtik her şey güzel derken babam anneme haksız olduğunu ima etmiş yalnızken. Saçmasapan konuşup sinirlendirmişin sen de. Babanemi savunmuş, amcamı. Annem de çok üzüldü ve bir kaç saat önce babamın yanına gitti onu yeni evimize çağırcanmı diye. Babam delirdi bir şeyler dırlattı bağırdı. İlk defa bu kadar çok hakaret ettiğini duydum. Annem de sessizce ağladı beni hiç bir zaman savubmadın gibi bir şeyler dedi. O kadar zor bir dönemden geçiyor ki anneme tek destekçi benim ve çok yıpranıyorum.

Annemin özgüveni hastalık sonrası neredeyse bitti ve toparlanamıyor. Yakın arkadaşı kalmadı. Ne ders çalışabiliyorum ne de düzgünce kafamı toplayabiliyorum. Ailem dağılıyor bir yandan

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• annende hem amcana laf sokuyor hem babana laf sokuyor biraz uyumlu olsa iyi olur adamın parasını yiyip senin taraf gelmesin demek saçma kimseyi istemiyorsa kendi tarafıylada konuşmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...