Başımızdaki belalardan Nasıl kurtuluruz?

Aaaa dostlar bu bahsettiğim Ada'm benden hoşlanıyor. Hayır dedim. Arkadaşın olayım Dedi. Ona iyilik yapıp yine hayır dedim çünkü duygularına engel olamayacağını bilirdim. Benim bu kadar ince düşünmeme rağmen kendi mutluluğunu düşünüp beni rahatsız etmeye başladı. Sürekli taciz ediyor bunu Nasıl def ederim başımdan. Sizin de var mı başınızda böyle ruh hastaları?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir adam vardı, beni bezdirene kadar arayıp, mesaj atan. Arkadaş ayağına başka yerlere demirlemeye çalıştı kendini, bendeki nötrlüğe aldırmadan. Gurur katsayısı yerlerdeydi. Kendi kendine gelin güvey oluşuna roket atar fırlattım. Artık sessize aldı kendini ferahlardayım. İnşallah sen de en kısa zamanda kurtulursun egoizm canavarından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Allah yardım etsin.

1|4
    0|0
  • Güzellik Başa Bela. Ne psikopatlar var öyle istemediği yerde durulmaz istemeyenle olunmaz bu kadar basit. Zorla güzellik mi oluyor bence birinin bunu onun beynine sokması lazım. Umarım başkasını bulur da seni unutur.

0|0
    0|0
  • Sıkışırsan eğer savcılığa vermeni tavsiye ederim.
    Zorba insanlara karşı en korkutucu şey ADALETTIR

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle yapıcam çünkü başka yolu yok. Teşekkür ederim önerin için 🙏

• Arkadaşım var aslında bu konuyla danışabileceğim ama yardımına ihtiyacım olursa mutlaka yazarım sana teşekkür ederim tekrar 🙏

• Rica ederim, kendine dikkat et

• Erkek arkadaş numarası tutmuyorsa taciz mesajları telefon kayıtlarıyla savcılığa gitmek lazım. Ha işin gerçeği devlet seni korur mu beceremez tabii ki

0|0
    0|0
  • Direkt savciliga ver. Hic ugrasma. Ne kadar gec kalirsan okadar basina musallat olur.
    Hasta ruhlu böyle insanlar. Hic konusma bile.

0|0
    0|0
  • Kurtulamayız ne yaparsan yap bela gelicekse eğer seni bulur

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, sen bunu hak edecek şeyler yapmışsın belli ki

0|0
    0|0
    • Sana cevap vermemekle iyi yaptığım gerçeğini. Keşke ona da uygulasaydım ;)

• Birlikte falan olduğum yok soruyu okuduysan ona hassas davrandığımı anlamış olurdun. Keşke senin gibi zeki biri olsaymış. Hayır diyince anlasaymış

• Görüşmüşsün, ya da konuşmuşsun işte her neyse.

• Beladan kaçsan bela gelir bulur

0|0
    0|0
  • Bilemiyorm

0|0
    0|0
  • Laaayynnn lavuk senin anan bacin yok mu mk cocuu

0|0
    0|0
  • umursama mesajlarına cevap verme ararsa açma bir süre sonra pes edecektir zaten

0|0
    0|0
  • söyle her faninin bir yolu her yolun bir sonu vardır.. kendi yoluna git evlat :D

0|0
    0|0
  • Guleyim mi uzuleyim mi bilemedm kendisine anlat nefret etmeye basladigini soyle

0|0
    0|0
    • Bro neler söylemiyorum ki bu kadarını da ne gördüm ne duydum. bir bana denk gelir. Onca sıkıntımın içinde bide onunla uğraşıyorum.

• Döktüğüm dilleri görsen burdan uzak doğu Kars'a yol olur

• Hahaha uzak dogu kars ha bir recep ivedik klasigi valla ne diim bilemedm belki bikarda birakir pesini yoksa adamda yapisma elementi var gibi 😁😁

• Sert konuş biraz kardeşim

0|0
    0|0
    • O kadar çirkin konuşuyorum ki ben bile bu sen misin diyorum. Ağır konuşuyorum artık ama yok bir faydası. Allahım onca lafıma verdiği cevap şu. Biliyorum beni kendinden uzaklaştırmak için yapıyorsun diyor. Şaka gibi yani kardeşim. Düşünsene biri sana seni etrafımda görmek istemiyprum diyor. Sense beni arkadaşın olarak gör gezelim tozalım diyor :)) ay çıldırmak üzereyim sinirden gülüyorum

• Hayır böyle birşeyi yapmayacağımı bilir ama devam ederse savcılığa bile verebilirim.

• savcılık falan boş iş ilgilenmezler bile sağlam bir dayak attır kendine gelir :)

• siz sizi seven birini ruh hastası diye tabir ediyorsunuz oysa sizi gerçekten seven birisi uğrunuza kul köle olur hep bunu yanlış anlarsınız siz gider hödük birini bulursunuz oda gelir canınızı okur nediyeyim sevgiden anlamayanlara nediyeyim

0|0
    0|0
    • Sevgi'den anladığınız biri sizi istemiyorsa bu ona rahatsızlık verme Hakkı'nı tanımaz size. Tabiki sevene saygım sonsuz ama bu artık bencillikti onunkisi

• oda doğru haklısın

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim vardı benden habersiz erkel arkadaşım dövmüş. Bende bir anda karşıma çıkmamaya başlayınca öldü sanmıştım. Meğer korkmuş sadece

0|0
    0|0
  • Polise şikayet et

0|0
    0|0
  • Babana anlat polisi ararım de

0|0
    0|0
  • nasıl taciz ediyor seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...