Sokakta öpüşmek ahlaksızlık mıdır?

Cevaplarınızı çok merak ediyorum doğrusu. Bekliyorum

1|1
38|28

En İyi Erkek Görüşü

• Oo popi vedat buralarıda fetetmeye gelmiş hoşgeldin kardeş :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 38

• bence değil. öpüşmek sevgi göstergesi ve sevgini göstermen kötü bir şey değil ki birçok ülkede bu durumu ayıplamıyolar da. zaten dedikleri gibi karını-sevgilini sokak ortasında dövebilirsin ama öpemezsin bizim uğruna kan döktüğümüz güzel ülkemizin geldiği iğrenç nokta.

1|2
    0|0
    • Sevismekte sevgi gostermektir onuda sokakta yapalim mi? ya da baska ulkelerde sokakta sevisiyormus diye bunu dogru kabul etmek zorunda miyiz? Kosede bucakta opusmekten kendinden gecmisleri gormek zorunda degiliz. Bu yazdiklarini ailenede anlat bakalim aferin kizim diyecekler mi?

• Yanagindan öpmek ve opusmek farkli seyler anneni, babani, arkadaslarini dudaktan opmuyorsun degil mi? Demek ki bu özel bir sey ve yabaktan opmeyle kiyaslanamaz sadece sevgilini/esini o şekilde opuyorsun.
      Öpüşmek ayni zamanda önsevismenin bir kısmıdır bu durumda cinselliginde bir kismidir. Kalkip sokakta kendinden gecercesine bunu yapmak terbiyesiz biseydir.

• @RuhuDar bacım şehvetli şehvetli öpüşün mü diyoruz? sen bayağı aile etkisinde kalmışsın özgünlüğünü kazanamamışsın anne-baba cümleleriyle geliosun osmanlının yıkılış sebeplerinden birisi çağa ayak uyduramamaktı yalnız. ayrıca öpüşen öpüşsün sanane sana mı kalıo yargılamak? sen şimdi lezbiyenleri gayleri filan da yargılayan tiptekş beyin yapısına da sahipsindir.

• Saniyelik öpüp çekilnek o kadar igrenc degilde bir kosede bucakta kendinden gecmis opesenler igrenc goruntu olusturuyorlar.

1|2
    0|0
  • Evet edep denen bir sey var

0|2
    0|0
  • ben yaparken değil başkası yaparken ayıp olan var olmayan var cık cık cık

2|2
    0|0
  • kadın dövmek ahlaklı kimse bakmaz, ama öpmek ahlaksız terbiyesizlik

2|2
    0|0
  • Ahlaksızlık

0|2
    0|0
  • Büyük edepsizlik

0|1
    0|0
  • değildir. aksine sevecen buluyorum

2|1
    0|0
  • evet. çok saçma bişey öpüşmek.

0|1
    0|0
  • Değildir

0|1
    0|0
  • evet öyledir.

0|1
    0|0
  • Her şeyin yeri vezamanı var :)

0|1
    0|0
  • Ahlaksızlık aşırıya kaçar ama kimisine göre saygısızlık olabilir

0|1
    0|0
  • önce ahlak evrensel bir kavram mıdır diye sorulmalı. Bence değil. Hiçbir ahlak anlayışı yüz binlerce kavimin var olduğu dünyaya bir çatı olamaz. Bu yüzden sokakta öpüşmek de ahlaksızlık sayılmaz. Hoşgörüsü ile övünen bir toplumuz hoşumuza gitmediyse yüzümüzü çevirebiliriz. Ahlak bireyseldir. Kendi ahlakına göre kendin yaşarsın başkasını kendi ahlak anlayışına çekmek ise onun haklarına tacizdir.

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Herşeyin bir yeri var uygun değil

0|1
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Saygısızlıktır.

0|1
    0|0
  • Tabii ki

0|1
    0|0
  • Öpmek var öpmek var yani ama kisisel tercih yine de aşırı tepki vermek saçma

1|1
    0|0
  • Değildir.

0|1
    0|0
  • Kime ne.

0|1
    0|0
  • Sokağına göre değişir

0|1
    0|0
  • Dört duvar niye var?

0|1
    0|0
  • edepsuzluk,)

0|1
    0|0
  • Saygısızlıktır.

0|1
    0|0
  • her şeyin bir yeri var. sokakta çoluk var çocuk var sonuçta.

0|1
    0|0
  • Scorp'ta gördüğüm birçok soru burada :D Evet ahlaksızlık.

0|1
    0|0
  • Yani evlenmeden bile karşıyım zaten
    Kaldı ki sokakta yuh deve :D

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 27

• Vallahi Sokakta Öpüşenleri Hayatımda İlk Defa Taksim'de Çalışırken Görmüştüm. Önceleri Yadırgadım Sonraları TIR'ları, Butchları, Lezbiyenlerin Öpüşmelerini, Gayların Öpüşmelerini Görünce Normalleşti.

0|1
    0|0
  • Ahlaksızlık demek saçmalık

1|1
    0|0
  • Evet ahlaksızlıktır.

0|1
    0|0
  • ahlaksız diyemem..
    ama herkesin gözünün içine bakarak bunu yapmak bence saygısızlık

0|1
    0|0
    • Merhaba yukarıdaki yorumlarda bana hakaret eden mavi perinin son yazdigini kaldirir misiniz? Hakaret edip engelleyengil..

• Öpüşmek sevgi göstergesidir , ahlaksız gören zihniyetler tamamen şiddet eğilimini ortaya çıkaran bireyler..

Savaşmayin sevişin diye boşuna dememisler.

0|1
    0|0
  • Değildir. Geri kafalı insanlar aksini iddia eder ama asıl ahlaksız onlardır.

0|2
    0|0
  • Bunlar hep gençliği belli bir kulvara yönlendirme çabaları... Güncel adı public. Bana da ahlaksızca geliyor. Toplumun temel yapı taşları ile, genleri ile oynuyorlar vesselam...

0|1
    0|0
  • Öyle

0|1
    0|0
  • Yok ayıptır.

0|1
    0|0
  • Evet hatta genel ahlaka aykiri davranis

0|1
    0|0
  • Burda normal bisey olarak karsılanıyo sjs

0|1
    0|0
  • evet ...

0|1
    0|0
  • evet ahlaksızlıktır

0|1
    0|0
  • Değildir lakin ayıp yani olan var olmayan var :D asf

1|1
    0|0
  • Daniskasıdır

0|1
    0|0
  • Bizim ananelerimize gore sence normalmi opusmey birak ben 8 bucuk sene konustum bir kizla elini bile tutmadim sokakta.

0|1
    0|0
  • Şimdi öpen var bide öpen var hangisine göre cevap verelim :D

0|1
    0|0
  • Ahlaksızlık

0|1
    0|0
  • Hayır milletin öpüşmesinden banane? ahlaksızlık diyenler yüzünden zaten gelişemiyoruz

0|1
    0|0
  • Küçük çocukken öpüşme sahnesi falan olurdu bakamazdım , olmamalı insanlar rahatsız olabilir.

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Değildir. Öpüşmek karşındakini sevdiğini gösterir. Sevgi ne zamandan beri kötü?

0|0
    0|0
  • Bence değil, özellikle sokağa türküren insanlar varken hiç değil.

0|0
    0|0
  • Scorp soruları akar.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • hayır 🤔

0|0
    0|0
  • Ben doğru bulmuyorum; ama eski sevgilim sokakta birden dudağıma yapışmıştı garip bir şey.

0|1
    0|0
Yükleniyor...