Sizce yüz güzelliği mi daha önemlidir yoksa fizik mi?

İlk tanıştığınız bir insanın yüzüne mi bakarsınız yoksa vücudunda herhangi bir yere mi?

• YüzSizce yüz güzelliği mi daha önemlidir yoksa fizik mi?
    54% (22)72% (18)61% (40)Oy Ver
  • FizikSizce yüz güzelliği mi daha önemlidir yoksa fizik mi?
    46% (19)28% (7)39% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Soyle aciklim insan beyni once bedeni algilar komple hatlari boyu ama farkina varmaz insan. mukemmel bir fizigi buldugunuzda dikkatle bakarsiniz bu sefer uyarir beyin sizi suzersiniz yuzune bakmaya calisirsiniz himm dersiniz harikulade ) tam benlik deyip sonra umutsuz vakka haline gecersiniz)) kendi halimi ne guzel anlttim yaw )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Farketmez

1|0
    0|0
  • yüz güzelligi önemlidir
    fizik düzeltilebilir ama yüz düzeltilemez

2|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin ama fizikte bir yere kadar düzeltilebilir mesela kısa boy küçük göğüsler çarpık bacak küçük omuz ve bunun gibi değiştirilemeyen özelliklerde var ona bakarsan

• Bencede yüz yaa insan sevdiğinin yüzüne bakar. Hem ne demişler dost başa düşman ayağa 😄

• evet katılıyorum sonuna kadar bu söze :D

• ikisi bir arada olsun şeker istemez

1|0
    0|0
  • fizik k

1|0
    0|0
  • Ben ilk yüze bakarim. Etkilemezse fizik falan umrumda olmaz tek gecelik bir kadin gibi gelir bana. Vucut yapilir hem sonradan.

1|0
    0|0
  • İç güzellik

1|0
    0|0
    • Böyle diyen biri hep çıkar ama malesef ilk görüşte içini göremiyoruz işte 😄

• evet başta belki fizikten veya yüzden tanışılır ama daha sonra içinin güzelliği açığa çıkınca diğerleri önemsiz kalır önemli olanda budur değilmi? :D

• İnsanların çoğu bunu söylese bile ben kimsenin önceliğinin bu olduğunu düşünmüyorum. Ama sen böyle yapabiliyorsan ne mutlu sana 😊

• Doğru orantılı olsun

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel olmayan birinin vücuduna kolay kolay dikkat eden erkek bulunmaz.

0|0
    0|0
  • fizik saten ikinci bayan daha güzel bence

0|0
    0|0
    • İlk fotoğraftaki kadının fiziği hakkında bir fikrin olmamasına rağmen iki kadın arasında yüzlerine bakarak ikincisinin daha güzel olduğu görüşüne varmış olman sencede yüze daha çok önem verdiğini kanıtlamıyormu?

• Elektrik diyorsun 😄

• gibi yani beni resmen çekecek anladın sen beni :-)

Kızlar Ne Diyor 7

• ikisi de ama fizik daha çok

1|0
    0|0
  • erkekler ilk fiiziğe bakar

1|0
    0|0
  • kesinlikle yüz bir tık daha

0|0
    0|0
  • yüz çirkinse kamufle edilebilir makyajı yap maymun bile düzelir. Yüzüne bakılır bir hali olduktan sonra fiziğin önemi erkekler için daha yüksek bence.

0|0
    0|0
  • Koyduğun iki kadında güzel Şukufe
    Güzelik göreceli

0|0
    0|0
  • Yüz.

0|0
    0|0
  • İkisi de

1|0
    0|0