Kapat

Yoruldum ben yaa.. Site de bile huzur yok... Size de bunlar oluyor mu? Soru detayda?

2 ay falan oldu üye olalı.. Kendi halimde takılan biriyim.. Bir kaç kişi ile sadece muhabbetimiz var. Uzaktan bağlantı hariç hiç görüşmemiz olmadı. Gizli üyelerin yaptığı görüşler,, tanımadığım kızların kendi aralarındaki ilginç çekişmeleri,, Sadece 2-3 mesajlaştığım kişilerin sana hakkımı helal etmiyorum sözleri.. Bana mesaj yazmayan tek bir üyeye ilk ben mesaj atmadım hiç.. yazan olursa yazarım. yazmayan olursa kimseyi rahatsız etmem.. en fazla 1-2 kişi istisnadır.. buyursun ''ilk sen bana yazdın'' diyen varsa da belirtisin herkes görsün... neden kadınlar bu kadar abartıyor? neden bu kadar hırçınlar? Bunları bir tek ben mi yaşıyorum yoksa herkes mi?

Güncellemeler:
Anlık bir can sıkıntısıydı geldi geçti :D
Hey KScanlar,,, nasılsınız bakalım )

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Adamlığın sana yazan bir bayan vardı ona karşı tepkinden biliyorum hepimize oluyor kendi üzüntülerini bizden çıkarmaya çalışanlar var takmamaya çalış ya boş geç

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsunnn. Welcome to kızlarsoruyor.

0|1
    0|0
    • Deme yaaavvv

• Dedim bile yawww.
      Ben de bir zamanlar senin gibiyim. Hiçbir zaman ilk mesajı atan ben olmamışımdır. Din ve siyaset hariç.. o da ortalık yerde konuşulmasın diye. Ama yok yani, çabalar nafile.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana ilk yazmıştınız ama bir konuşmanın devamıydi kesinlikle rahatsızlık vermediniz 😊 o cekişenleri de boşverin ciddi biri olsalar gizliden yazmazlar

0|0
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim

• Yav senin ustune atmaya calisiyorlar

0|0
    0|0
    • Neyi?

• Anladim orasi yav ben sadece oraya takildim orayla ilgili konusuyom sadece

• İyi de bizim öyle bir meselemiz yok.. Zaten kimse de iddia etmiyor :D

• Sen iyi bir adamsın. Adam gibi adamsın. Şahidim. bence onların niyeti başka... Sıkma canını...

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum sanal alemi pek takma derim salla

0|1
    0|0
  • Okumadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...