Kapat

Kimseye güvenmiyorum. Haşa Allah`a bile güvensizlik, kırgınlık. Tavsiye var mı?

Lisede sevdiğim kız ( platonik) yüzünden, dedim bu kız boş durmaz en iyi fakultelerin birinde ingilizce tıp kazandım. Nitekim o da tıp kazandı. Ayrı universitelerdeydik ve lisedeki namus abidesi kapanan o kız ciktigim var dedi postaladı beni. Tüm kapalılara sovme süreci... Neyse okulda bir kız var çok havalı İzmirli süslü cok guzel bir kız. Zaten bana bakmaz deyip hiç yürüme amacı gütmedim, arkadasca yaklaştım. Kızın baska biriyle cikmaya başladıktan sonra zamanında beni sevdigini öğrendim. Sanki beni yıllarca beklemiş de sonra cikmaya basladi. Zicayim böyle sevgiye. Dipnot:Sevgili yapmak amacinda değilim masumiyetimi yitirecegimi ve haram isleyecegimi dusunuyorum. bir yandan benim de o Izmirliyi sevdigimi farkettim. Uzun okul yılları, gönle küfürler, arzular.26 da mezuniyet. Hiç çıkmadım, temiz kız kalmayacak. Dipnot2:Lisede istediğim kıza cok dua ettim Allaha guvensizlik ondan, daha sonra 2 sene bitmeyen hastalık belası. Fakülteyi kazanma iyileşme.. Bu çıkmazdan çıkmak için tavsiyeleriniz var mı? Kendimden düşükleri düşünmek engelli vatandaşları görmek dahi işe yaramıyor. Adli olaylar, kazikci zuzular, baba baskisi, anksiyete, zicmikli b.. gibi hayat.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• şu an beyninde çook ama çook büyük bir şavaş var duygusallık ve mantık savaşı. Ve bol bol kitap okuyarak duygusalı yen yoksa o seni yenerse olacaklar tahmin bile edilemez kitap oku şu an için kızlardan uzak dur

0|1
    0|0
Yükleniyor...