Hocam istk duyuyorum?

Lise son sınıfım. Okulumuzun bir hocası benden hoşlanıyor ve bir keresinde bana hayran olduğunu söyledi. Ben tabi ilk başta ciddiye almadım olabilir dedim ama sonrasında beni baştan aşağı süzmelerinden ve benimle konuşma çabaların dan bana karşı bişeyler hissettiğini anladım. Normanda gözü oynasta bir kız değilim ama istemsiz aklımda onunla ilgili fantazi kuruyorum. Yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum ama engel olamıyorum. Zaten sm diye kadar hiç ilişkim olmadı ve erkekler bana hiç yanaşmadı. Sizce sebebi ne olabilir ve böyle bir durumda ne yapmalıyım?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bence birini azdırmış olmayı başarmak seni azdırıyor istek bu yüzden yani insanlar bir şeyi başardığı zaman gurur mutluluk haz duyarlar ya onla alakalı

0|0
    0|0
    • Ben öyle bişey yapmadım sadece geçen sene rehberlik hocası olduğu için sıkıntılarımı paylaşıyordum. Asla o gözle de bakmamistim beni yanlış anladi

• Anladım Teşekkürler :)

• ricalar iyi akşamlar dilerim :)

En İyi Kız Görüşü

• Hem benden hoşlaniyor diyorsun hemde beni engelledi diyorsun ilginç doğrusu
    Uzak dururken nasıl oluyorda kendini engelletebiliyorsun?

1|1
    0|0
    • Beni engelledi demedim ben onu engelledi faceden

• Altta beni engelledi faceden yazmışsın ama sanırım yanlış yazmışsın. Engellemen iyi olmuş gerekmedikçe konuşma bile uzak dur kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 15

• Hocalar eğitim dışında sapıtmaya başladı demekki :(
    bu sitede hocalarla ilgili sorular çoğalmaya başladı..
    bence uzak durun, rahatsız ederse şikayet edin ailenize ya da müdüre..

0|0
    0|0
  • Bir özgecan davası daha.

0|0
    0|0
  • Gerekli yetkililere derhal şikayet et kimsenin seni süzmeye hakkı yok hatta sana öyle diyen hoca sana sözlü tavizde bulunmuş bak eğer gerçekten seviyorsa gelir söyler tabi buda yanlış bişey öğretmen sonucta emanet ediyoruz ama süzmesi felan hayra alamet değil

0|0
    0|0
  • yanlızlık

0|0
    0|0
  • seni kullanıcaktır dikkat et

0|0
    0|0
  • Haberlerde izlyorsundur hocalar iyice kafayı yedi buaralar tecevuz edenden tut küçücük çocuklara tacizde bulunanlar oldu biliyosun
    Bence gidip onunla konuş böyle devam edersen seni şikayet edeceğim diye söylemelisin. senden yüz bulmuş yoksa bu kadar cesaret edemezdi

0|0
    0|0
  • Yakacan hocayı

0|0
    0|0
  • ailene veya rehber öğretmenine söyle. sonra kendini intihar ederken veya istemediğin bir çocuğu karnında bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • Anneme soyledim

• mesafeli ol. mesafeni koru. aptallık etme bu tip şeylerin bedelleri ağır olur.

• hadi oradan gitsin

0|0
    0|0
  • bu yaşlarda kanınız hızlı akar sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın

0|0
    0|0
  • uzak dur..

0|0
    0|0
    • Zaten duruyorum faceden de engelledi ama şeytana uyarım diye korkuyorum

• sıkıntılı durumlara girceğin ortamlarda bulunma ;)

• Engelledi yazmisimnpardon engelledim olacak.

• Uzaklaş

0|0
    0|0
  • azmışsın

0|0
    0|0
  • başka bir erkeğe yönel bence amacın sadece cinsellikse hocayla olmaz baş ve başı belaya girer

0|0
    0|0
    • Aslında basının belaya girmesi gereken o

• nasıl ekliyecem :)

• dalga geçmeseydin inanıcaktım sana bunda da hayır varmış :)

• Sonuna Kadar devam et. Yaşlar kaç adam evli mi?

0|0
    0|0
    • Evli

• 30 larında ve sanırım bir tane var

• İyi bakalım. Kolay gelsin. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Hem sana ilgi duyuyor hem sosyal ağdan engelliyor? hangi mantıkla? böyle aptal aptal şeylerle uğraşacağına git dersine çalış da üniversite kazanıp oku.

1|0
    0|0
    • Yanlış yazmışım engelledim olacak. Üniversite sınavına çalışıyorum zaten sadece aklimi kur alıyor.

• Benim hocalarim nedense 60 yaslarinda herkesin hocasi genc 😄

0|0
    0|0
  • woow öğretmen öğrenci fantazisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...