Değerli olan saklanmazmı. Kızlar Soyunmak sandığınız medeniyet harbiden medeniyetmiydi. Neyi gösterme pesindesiniz?

Ben şahsen üzülüyorum kimseyi kinamiyorum. Boş yere günah kazanıyorlar bence kapalı kızlar daha albenili ve guzel. Insan mahremiyetine önem vermeyince harbiden insan oluyormu. Allahın emirleri nefsinizin önüne geçmiş yazık ve kapalı gibi gözüken soytarilar ovunmesin.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kapalıları sevmem
    İstediğim yerimi açarım kime ne!!

0|1
    0|0
  • Tüm kızlar aynı değildir ve size öyle insanlar denk gelmiş olabilir ama unutmammanızın gereken bir şey var bazen her şey göründüğü gibi değildir kapalı olan bayanların bile neler yaptığını bilebilir misisniz bazılarını yani bilemezsiniz ve herkesi yargılamadan önce bir de kendinize bakın ve bu bakış açnızı değiştirin bence.

0|1
    0|0
    • Orası ayrı bir yön onun açıklığı kapaliligi farketmez konuyu yanlış anlamissin

• Olabilir yanlış anlamışımdır belkide. Çok açık olmaları sorundur tabikide, açık olmanın da sınırları vardr. İnsan o kadar açık olup rahatsız olmuyorsa utanmıyorsa o insandan uzak durulmalı ne demişler Utanmadıktan sonra herşeyi yap. Allah bizi utanan kullarından eylesin.

• Amin

• Ne medeniyeti ahlaksızlıktır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...