Hayatınız da yaşadığınız en utanç verici olay neydi?

Ortaokulda yaşadığım bir olay bu. Dersimiz boştu, hoca gelmemişti. Bizim sınıf coşmuştu kimisi sınıf dışında, kimisi ayakta, çok gürültü oluyordu. Müdür ve Müdür Yardımcısı gelmişti. Müdürümüz bıyıklı bir adamdı. Konuşmalarını pek anlamazdım. Sanki içine konuşuyordu. Sınıfa sinirli bir şekilde girdi. Herkes ayağa kalkmıştı. Sınıfa "Derdiniz ne sizin? " Demişti. Bende " Dersiniz ne? " Diye anlamıştım. Sınıf arkadaşlarıyla birlikte söyleyeceğiz sandım. Hep bir ağızdan bir şey söylenince kelimeler uzatılır ya. Bende " Feeeen " diye bağırdım. Neye uğradığımı şaşırdım. Birkaç saniye sessiz bir ortam oluştu. Sonra herkes gülmeye başladı. Müdür bana " Dersiniz ne demedim. Derdiniz ne dedim." Dedi ve güldü. Benim onu dememle Müdürün ciddiyeti kayboldu. Sonra sınıfı dışarı çıkmamak ve ses çıkarmamak şartıyla serbest bırakmıştı. Yerin dibine girsem iyiydi. Çok utanmıştım. Ama iyi ki yaşamışım diyorum. Geçmişte yaşadığım güzel bir anımdır. Şimdi gülerek hatırlıyorum. Bu da böyle bir anımdır. :D Evet yorumları merakla bekliyorum. Acaba sizler nasıl bir olay yaşadınız :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Rezil kız seni

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• lise sonda coğrafyacıya karısının yanındayken mesaj atıp eski sevgilinim diye trollerken adamın gerçekten beni eski sevgilisi sanması ve bana yüz vermesi.
    3 ay hocanın yüzüne bakamadım. karısının da

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hatırlamıyomki :D

0|0
    0|0
  • geçen bizim manita ile iş halindeyken onların öğrenci evinde ev arkadaşı geldi. Onla da münasebet yaşadık :(

0|0
    0|0
    • Neeee 😱

• Ne mecburiyeti vardi ki?

• başkasına söylerse okulda ünide adımız çıkacaktı

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Gecen sene okulun konseri vardi. Sinema salonu dusun koltuklarin yaninda merdiven var ya. Ordan yuz ustu yaklasik 10-15 merdiven ucmustum sevdigim çocukta ordaydi annem kiziiiim diye ciglik atmisti ay cok kotu 😂😂

1|0
    0|0
  • Dolmuşta kapami kapiya carpmistim o geldi aklima 😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...