Bu kız neden böyle davranıyor?

arkadaşlar okulda yanımda bir kız oturuyor. çok çekingen , kardeşleri şiddete meyilli , erkek kıyafetleri giyiyor , kardeşleride şiddete meyilli , derslerini çalışmak istemiyor , okumaya hevesi yok , teni kapkara , kendine bakmıyor , bakımlı değil , babası cezaevinde , kapalı açık ayrımı yapıyor , konuşurken nerdeyse ağzımın içine giriyor , ben ne yaptıysam onu yapıyor , kolları , elleri yara bere içinde ( kendisinin yaptığını söyledi ) , hocalarla bile konuşamıyor , kendini savunamıyor , sürekli benimle konuşmaya çalışıyor , derste kağıtlara yazılar felan yazıyor. sizce psikolojik sorunları mı var? neden böyle davranıyor? ona nasıl yardımcı olmalıyım? ve onu nasıl uyarmalıyım?

Güncellemeler:
güncel
GÜNCEeLl

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• anladık kardeşleri şiddete meyilli iyiki üç kere yazmadın

1|0
    0|0
    • anlamadım?

• ee ne diyon :D sence bu kız neden böyle davranıyor

• kanka iki kere yazman sayesinde kardeşlerinin şiddete meyilli olduğunu anladım 😂😂 neyse şaka bir yana psikolojikmen zor bir dönemden geçiyo bu zamada ona şefkatle yaklaş ama rahatsız olduğun durumları tatlı bir dille belirt

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence uygun bir zamanda örneğin teneffüs te ya da öğlen arasında çağır kızı kantin ya da musait bir yere de ki iyi misin yardım edebileceğimiz bişey var mı. Neden benim yaptıklarım yapıyorsun vs. Yani gözlemleri söyle bir de çok kırmadan ve duygusal anlamda umut vermeden. Belki kendine en yakın seni buluyorDr konuşmak istiyordur

1|0
    0|0
Yükleniyor...