Sizce herşey hakkında fikri olanlar itici mi?

Ama kahvaltı alırken bile tarihçesini anlatıyor. Bir çok kişi moron ve embesil diyor. Çünkü çok meraklı ve araştırmacı herşeyi soruyor. Bunaltıyor. Böyle kişiler itici mi?

• Evet çok itici
    53% (10)50% (8)51% (18)Oy Ver
  • Hayır itici değil
    47% (9)50% (8)49% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu karşısındakini küçümsemek ve aşağılamak için yapıyorsa itici. Ama biri bana bunu değer verdiği için ve benimle daha çok konuşup, daha çok paylaşımda bulunmak için yapıyorsa benim için kesinlikle çok değerli olurdu ve anlattığı her şeyi gözünün içine bakarak, önemsediği göstererek dinlerdim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merak ve arastirma ruhlu biri olmakla sürekli konusmak farkli seyler. Bende asiri arastiririm ama anlatmam her seyi. Her seyin yeri zamanı vardir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazı insanlar aşırı meraklı araştırma ruhlu olabilir onlarda tatlı bence😇

1|0
    0|0
  • Herseyi bildigini gostermeye calisanlar evet itici

1|0
    0|0
  • Ne alakası var

1|0
    0|0
  • Google amca sağolsun, araştırmadığım şey kalmadı ki😄 Universiteye hazırlanırken bile dersleri internetten araştırıp, okurdum.😊 daha fazlasıyla+gerçeğiyle

1|0
    0|0
  • Ben iticimi oluyorum şimdi bir herşey hakında fikir saybi değildir o senin başlıkta bahsetiğin adanlar boş adamdır herşeye muhalefet araştırmacı olanlar ise kendini geliştirmiş insanlardır insan doğası gereği meraklıdır öğrenmeyi arzular

1|0
    0|0
  • Hayattan soguturlar öne öyle çok bilmişlik

1|0
    0|0
  • Yalbiz senin detay hersey hakkinda birsey bilen degil ukala ve gosteris budalasidir

1|0
    0|0
  • çok soru sorsa geri zekalkı olduğunu düşünürdüm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...