Türkiye'deki erkeklerin %50 Biseksüel?

Sizde katılıyor musunuz? Türkiye Cumhuriyetinin erkeklerinin %50 biseksüel olduğuna? Ama lütfen samimi cevaplar verin !

• Katılıyorum her insan biseksüel doğar sosyal ve kültürel nedenlerden dolayı homoseksüel heteroseksüel olurlar.Türkiye'deki erkeklerin %50 Biseksüel?
    25% (4)35% (9)31% (13)Oy Ver
  • Katılmıyorum hiç bir alakası yok ! Doğum anı olsun doğum sonrası hayat bebek için çok ama çok önemlidir.Türkiye'deki erkeklerin %50 Biseksüel?
    75% (12)65% (17)69% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
2|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Belki doğrudur. Yani benim düşüncem her erkeğin erkeklere ilgisi vardır. Ama bazılarının yok denecek kadardır. Bazılarınında kişiliğiyle çevresiyle homoseksüel ya da biseksüel yönü daha fazladır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Turkiue ile alakasi yok dunyada bu boyle.

0|1
    0|0
    • Yani ama bifobik insanlar çok !

• Netbilmemkacgr var ya tayyip fotolu asagida. Engellestik biz onla. Adam cok komik.

"Heteroseksuellerde escinsellik biseksuellik yoktur" demis kisaca :D zerrin zaten biseksuellerden bahsediyor. Heteroseksueller biseksueldir demiyor ki. O kadar sig ve bilincsiz ki :D

Zaten biseksuellik varsa kimse ona heteroseksuel demiyor ki. Bu konuda asiri tepkili ve "ben heteroseksuelim escinsellik yapmam"ciligi beni hayli dusunduruyor.

• Ya canım herkes bizim kadar bilinçli değil işte. Bizde bu işlerin içindeyiz diye böyleyiz :D aman bırak bunlar bir gün patlar ;) aşağıdaki yorumlara bak hepsi ile kavga edip engel attım.

Erkekler Ne Diyor 13

• Rulmana tecavüz etmiş Adam rulmana ne bekliyosun
    Delik olsun yeter diyor banka tecavüz eden var 😂😂

0|1
    0|0
  • Eğer baskı olan bir toplum ise muhtemelen heteroseksüel olur ama baskı yoksa serbestlik varsa neden olmasın

0|1
    0|0
  • Bence Doğru her insanın içinde biseksüellik vardır. Şöyle söyleyeyim homo olup homofobik olan insanlar tanıyorum bu tamamen toplum yapısından kaynaklanıyor her insan zaman zaman hemcinse duygusal olmasada cinsel anlamda ilgi duyabilir bu hayvanlardada olan birşey yani gayet normal ama kimse toplum baskısı yüzünden bunu asla dile getirmez.

0|1
    0|0
  • Kadınların 50%'si biseksuel olabilir, erkekleri sanmam.

0|1
    0|0
  • Doğanın kanunu böyle kısa döngü arasında değişebilir

0|1
    0|0
  • Erkeklerin cinsel tercihleri nettir. Bir erkek bir cinsel tercihe yönelmişse, o tercihte %100'dür. Ancak sağlıklı yetişkin bir kadın, asla yüzde yüz heteroseksüel değildir. Her kadının içinde bir bukle homoseksüellik vardır. Erkeklerde bu durum söz konusu değildir. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış gerçekliktir, Zerrin gibi ucuz paçavraların uydurması değildir. Heteroseksüel bir erkeğin, hemcinsine yönelimi söz konusu değildir.

0|0
    0|0
    • Ya saçmalama bilimsel olarak ona bakarsan erkeklere de söylüyorlar? XY kromozondan dolayı ;)

• Ne söylüyorlar erkeklere? Kendi ibineliğini tüm erkeklere bağlama, sen sadece istisnasın, asla genel olarak böyle bir yargıya varamazsın. Kadınların %50'si biseksüel dense katılabilirdim ancak erkekler için böyle bir durum söz konusu değil. Kaldı ki Türkiye'de mümkün olsun...

• ALLAH belanı verir yakında bu kadar yalan söylersen ALLAH cezanı verir yürü git başıma bela olacaksın.

• Duyanda çok geniş kapsamlı örneklem ile boyuna tarzda bir araştırma yapmış da bir kanıya varıyor sanacak.
    Cevabım :
    Laf söyledi balkabağı...

0|0
    0|0
    • Ya zaten bilimsel olarak açıkladı sigmund freud araştır.

• Freud'u bilirim iki türlü araştırmasını ve çocuklar üzerine yaptığı araştırmalardan da haberdarım.
      Freud'un bu araştırmasının artık çok bir ehemmiyeti yok artık bilim camiasında...

• saçmalık

0|0
    0|0
    • Saçmalık olan bu sizin karşı çıkmanız.

• valla benim çevremdeki tiplerin herhangi birisi deseki benim cinsel tercihim bu kimse onu dışlanamaz yani korkulacak bir şey yok. ama demiyorlar o halde öyle değil. Al sana tespit

• Ya ne mana sen insanların duygularını mı okuyorsun? Belki sana daha açılamadılar. Kendine güvenmeyen #LGBTİ bireyi çok

• Bak buna da tecavuz etmisler yani koti bir gencligi olmus yıllarca atalatamamis
    Ondan böyle

0|0
    0|0
  • Ne sacmalıyorsun allah aşkına

0|0
    0|0
  • Alakasi yok

0|0
    0|0
    • Peki bunu neye dayanarak söyledin?

• Aileme gore %50 si biseksuelse 3eekek var uçu de heteroseksüel hatta genişleteyim yakın arkadaşlarım 20 tane hepsi heteroseksüel

• Nereden biliyorsun beraber mi aynı yatağa girdin sen bastırılmış duygu ne bilir misin?

• Olabilir erkek ile sevişme düşüncesi bazen ilgi çekiyor.

0|1
    0|0
  • Hiç alakası yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...