Direksiyon sınavında 4. kez kalanlar burda mı?

ya serbest bir yer olsa küfür edecem ama müsait değil. herşeyim iyi sinyallerim parkları edişim direksiyon hakimiyetim ama dört yol ağzına yaklaşırken hatalı sollamışım dosyam yandı kim vercek şimdi o kadar parayı be 5. girişim olacak :(

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hahahha kanka bende 3. girişte aldım :D adam acıdı heralde artık ikinci girişte birakan hoca ucede girdi denk geldi :D bunada gecirdi

0|0
    0|0
    • valla iyimiş kardeşim benim dosya yandı ya dünya para sıvadık :(

• Sorun şu trafiğe çıkamıyorum artık ben normalde korkmuyorum artık babam yüzünden korkmaya başladım

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tek de geçtim kanks

0|0
    0|0
    • iyi valla işin soğudum yemin ediyorum her seferinde bir b*kluk.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• ehliyet sinavlarinda yazili ve direksiyon sinavlarini ilk seferde veremeyenler ne bileyim. Bence almasin ehliyet

0|0
    0|0
    • yazılıyı tekte aldım hiç kursa gitmeden ve ders çalışmadan işten vakit bulamıyom eee kardeş her seferinde bir talihsizlik yapcak bir şey yok

• Geçmiş olsun kardeşim. Şimdiki ehliyet sınavlarında ehliyet vermemeye çalışıyorlar galiba. Çünkü benim de çevremde gayet güzel araba kullanan insanlar direksiyon sınavından elendiler. Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
    • amin saolda 4. yüde geçemedik ben ne diycem şimdi çevreme yav tonla para veriyoruz bari ucuz olsa :(

• Sürmeye sürmeye unuttum artık :/ gecn de gazla freni karıştırdım kadına carpiyodum az kalsın o çok kötü oluyo ikisini karıştırmak

• @benaslındayoğumm öğrenirsin zamanla, bana kimse öğretmedi. Herşeyimi kendim öğrendim. Cesaret ve heves meselesi

Yükleniyor...