Boyle bir evlenme sekli tepki ceker mi?

Ya ben dugundur oynamadir oyle seyleri hic sevmiyorum. Yani salon tutmak istemem. Zaten genis bir cevrem de yok. Tutsam kim gelcek allasen :D ama esim olacak adamin ailesi karisir mi sizce ille de sazli sozlu dugun olsun diye. Ben hem ozel hem de sade bir sey istiyorum. Kabarik gelinlik bile sevmem. O gunun benim kasintili bir gunum olmasindansa rahat mutlu daha ozel olmasini isterim. Biraz da zevk olayi tabi. Kimileri cok sever şaşali dugunleri. Ben de bunu seviyorum. Sizin dusunceleriniz neler? Siz nasil hayal ediyosunuz dugununuzu? Bu arada sorumu okudum da sanki dugunum yaklasmis onu dert ediyomusum gibi olmus :D

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de sırf o yüzden düğün yapmamayı düşünüyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin anlattığın gbi sade geçmesini isterim. sade bir gelinlik. Eğlence tabiki olur ama abartilmasi saçma geliyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benle aynı fikirde olan birini görmek sevindirici gel sarılalım.)

1|0
    0|0
  • Ben de aynı kafadayım. Milleti eğlendireceğim diye 10.000 tl düğün parası vereceğime balayı için harcarım evime daha iyi eşyalar alırım. Ki bu minimum tutar 10.000 tl daha da fazla oluyor.

0|0
    0|0
    • Aynen ya

• Ayni kafadan dunur bulmak lazim :D damadin ille de gobek atmali bir dugun olsun diye tutturacagina ihtimal vermiyorum sahsen ama belli de olmaz :D

• Valla bu işlerde genelde kızın istediği oluyor 😊

• Doğru yoldasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne ististiyorsan o sonuçta senin kararın

0|0
    0|0
    • Orasi oyle tabi ki. Ama malum insanlar her seye karisiyor ya aileler falan. Dugun olayinda da illaki karismacalar olur gibi geldi

Yükleniyor...