Kapat

Arkadaşlar "Fazla Şekilsin" diye yorum yapmış?

Biri var akrabamız küçükken oynadığımızı hatırlıyorum belki 5-6 sene sonra hiç görüşmedik çünkü annelerimiz kavga etti hala da barışmadılar ama yazları yine aynı yerdeyiz. Ama ben hatırlamıyordum yani takmıyordum bile çünkü 5yaşlarında oynuyordum büyüyünce ayrıldık küçükken sitenin oyun parkında beni hatırlıyor Musun demiştim hayır demişti. Ama annesiyle benim bir sıkıntım yok yani ben konuşuyorum annem konuşmuyor amaoğluyla hiçbir alakam yok ne merhaba ne birşey. Hatta ben evlerine anneannesine ziyarete gidince içerde falan oturuyorduhani. Neyse bunun 34 bin takipçisi var IG de. Geçen sene ben buna istek attım hatırlar belki diye kabul etti o da takip etti sonra geri çekti ben de geri çektimtakmadım zaten. dün nişandayız bunlar da geldi. Ben de anneannesini çok seviyorum onun çünkü ben deanneannemi tanımadığım için o bana anneanne gibi. Hatta Pamuk derim ben ona. onlar gelince oynuyordum zaten sonrabaktım Pamuk gelmiş hemen gittim yanına oturdum konuştum öptüm yeri çok ayırıdır. İşte annesinemerhaba abla falan dedim işte öyle Pamuk benim babaannem ve dedemle aynı masada oturuyordu kızı da arkada işte oğlu, kuzenleri falan ama hiç tanımadığım için merhabalaşmadım. sonra oyunlarda sürekli bununla göz göze geliyoruz kuzeni ile eğilip birşeyler konuşup bana bakıyorlar falan bazen halayda bakıyorlar onlar da katıldıkları falan akşam eve geldik oturuyoruz bir baktım bu IG den istek atmış. Şaşırdım tabi hani önceden Unfyapıyorsun şimdi neden? Neyse kabul ettim sonra ben de attım kabul ettiyeni resim atmıştımbeğendi ben de birtane resmini beğendim. Sonra Kuzenim ikimizin nişandan resmini kendi IG attı. ben de kalp yorumu attım. Bir yarım saat sonra yorum geldi ben de kuzenim yazdı sandım öpücük falan. Bir baktım bu hiçbir muhabbetim olmayan kişi , Fazla Şekilsin Diye yorum yapmış. Ben tabi dedim Allah Allah ben de Her zaman 😏 Diye yorum yaptım ama yani nereden sana diyorsanız kullanıcı Adımı yazmış. Sizce yani bu yorum ne yani ne alaka sonuçta bir muhabbet yok birşey yok?

Güncellemeler:
Fazla Şekilsin yanında Elmas işareti de var

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• bu saatte bunu hiç okuyamam güzelim kusura bakma

0|0
    0|0
  • Allah tan 2000 karakter hakkı var dünyayı yazıcak

0|0
    0|0
  • Çok uzun okumadim😄