En yakın arkadaşım artık benimle yakın olmak istemediğini belirtti. Buna rağmen ona yazdım. Gurursuz muyum ben?

Çok özledim anlatamayacağım kadar. Ama o beni istemiyor. Onun gibi bir başkası da yok bu dünyada. Çok üzülüyorum napabilirim. Ben berbat hâle geldikçe o sanki birlikte girdigimiz batakliktan çıktı ve hayatına bensiz devam ederek mutlu bir şekilde yaşıyor. Ben napıcam ağlamamak için zor tutuyorum kendimi

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aman boşver takma.

0|0
    0|0
    • Nasıl yapabilirim inaniçim yanıyor

• İçim çok acıyor biliyor musun? Peki duygularina nasil hakim olur insan. Onları susturmak kolay mı?

• İşte o duyguyu susturamıyorsun en kötüsü de bu.

Erkekler Ne Diyor 6

• yavaş yavaş unutucaksın. öyle birden , olmaz.

1|0
    0|0
  • üzüldüğün şeye bak yaaa aciz misin kızım sen kimseye bağlı kalmaya mecbur değilsin sal giden gitsin tekme vur daha hızlı gitsin ne üzülüyosun güçlü ol ayaklarının üzerinde dur

0|0
    0|0
    • Bunu yapamiyorum ben. Kendi basima ayakta durmayi beceremedim hiç

• Duygularıma hakim olamiyorum napabilirim ki herkes terkediyo herkes gidiyor. Ben böyle nasıl yasayabilirim

• beni kaç kişi terk etti biliyo musun anlatsam şaşar kalırsın ama çoğu pişman oldu çünkü her zaman güçlüyüm ben kaybeden mi olmak istiyosun kazanmak mıkaybetmek hoşuna gidiyosa sen bilirsin ama çoğu zaman kazanıpta herkesin hayran olacağı birisi olmak istiyosan dikilmen lazım ayaklarının üzerinde

• "Gurursuz değilsin, geçmişine ve kendine saygın var. O ise daha fazla dayanamadı değişti. Sen ise içindeki ışığı kaybetmedin. Hayat içindeki ışık sönene kadar üfler. Kimisi söner, kimisi direnir. Direnmeye devam et koca kalpli kız..."

0|0
    0|0
  • gurursuzsunnn

0|0
    0|0
  • neden istedi bunu

0|0
    0|0
  • Giden gitmiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı durumdayız benimkide beni terk etti üstelik tüm sınıfı bana düşman ederek bırak biz bunada alışırız hayat bu kim kabullendiki bizi onlar kabullensin

1|0
    0|0
Yükleniyor...