Evlenmeden bu hayat olmuyor mu?

ya arkadaşlar yaşım 30 ama bu yaşa kadar hiç bir kızın ne elini tuttum ne aşık oldum ne de bişey oldu. zaten yaşlandım gittim artık hiçbişey umrumda değil. tam bir anti-sosyalim, evden dışarı çıkmam kafama göre takılırım. internetçiyim, paramı da web dünyasından kazanıyorum. Allaha şükür artık para derdim de yok. bir çok insan sabahın köründe işe gider sabah 7 akşam 7 çalışır,, patron kahrı çeker bende o yok. zaten sabit bir işte modern köle usülü hayatta çalışmam, Allah da çalışdırtmasın. tabi bu rahatlığa sahip olabilmem kolay olmadı çok hırs yaptım ve çalışıp başardım. para kazanacam diye evden 5 ay çıkmadığım zamanlar oldu. şimdi bakıyorum da etrafımdaki insanlara hep sevgili muhabbeti hep evlilik muhabbeti tutturmuş gidiyorlar. bir taraftan ailem de tutturmuş evlen evlen diye. zaten kızlara yanaşamıyorum oldum olası kızlara açılan bir tip değilim. kız istemeye gidelim falan dediler, sizce kızlara açılamayan bir insan kız istemeye gidebilir mi? kimse halimden anlamıyor. onlar da bana açılmıycağına göre bu iş böyle devam eder ölene kadar. zaten yaşıtlarımın çoğu evlendi. genç kızlar hayatta bakmaz gencecik erkekler dururken. ya bir de ben bu hayattan memnunum karı dırdırı çekip napcam ki? kızların çoğu zaten hayal dünyasında yaşayan varlıklar. evlenip başıma neden iş alıyım ki? tamam sorumluluk alırım fakat beni anlayabilecek bir kız göremiyorm hepsi hayal dünyasında doğaları gereği aptal uğraşları olan tipler çoğunlukta zaten. belki aşık olmadığım için böyle düşünüyorum ama aşk da geçici bişey en fazla süreceği 3-5 ay bilemedin 1 sene daha ötesi yok. artık bu yaşam tarzından sıkılmaya da başladım. napcam bilmiyom. ölmeyi de düşündüm ama inancım gereği yapamadım. hayat çok sade geliyor bana. yaptığım uğraştığım işlerden çok keyif alıyorum fakat bir kız hayatıma girince bunları yapmamı engelleyeceğini düşündüğüm için hep evlilikten kaçıyorum. biliyorsunuz kızlara naptınızı hayatta anlatamazsınız. sadece içimi dökmek istedim okuduğunuz için teşekkürler :)

1|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• seni begenen bir kız emin ol senin açılmani beklemez zaten..

0|1
    0|0
  • Elbet seninde karsina anlasabilcegin bir insan cikar umutsuzluga kapilmamalisin

0|1
    0|0
    • sen sevsen olmaz mı beni? :)

• Hahah tanismak isterim dedim insanlarla tipine göre tanismiyorum 😅

• olması gereken de o zaten. ahım şahım bir tipim yok fakat bakılmıycak tipsiz biri de değilim en azından etrafımdaki beni tanıyanlar öyle söylüyor :D

• Neka gömdün bizi at at toprak at bıraz daha 😂

0|1
    0|0
    • dost acı söyler, insanlar geçim derdinde sizler aşk meşk derdindesiniz.

• Herkesin bir derdi var ama sevip sevilmek de hayatin bir gercegi

• maalesef öyle.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...