Acil Bakarmısınız? Sitede bir Eşcinsel Var, İnsanların Aklını Bulandırmıyomu Sizcede?

arkadaşlar sitede bitane eşcinsel var, travesti. millete eşcinselliği samimi göstermeye calısıyor, onun dısında bı bence yazmış askerlğin zorunluluguna dair. insanların aklına resmen farklı şeyler sokmaya calısıyor. site neden buna mudahale etmek yerıne bunu ödüllendiriyor? haftanın mı ayın mı ne üyesi felan seçilmişti sanırım geçenlerde yazdıgı bencelerden dolayı. sırf sitenin işine geliyo diyede böyle yapılmaz kusura bakmayın. ülkenizin sistemini eleştiren , insanların edebını adabını hiçe sayan sapkın birini koruyup kollamaya nezamana kadar devam edeceksınız? sırf bence yazıyo siteyi dolu gösterıyo diye bukadarda olunmaz. siz ne düşünüyosunuz arkadaşlar?

1|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın turkiyeyi herseyiyle elestirip hep kötü ya da olupda olmamış gibi gösteren çok fazla bu sadece eşcinsel likle değil herseyde bir zamanlar dünya osmanliya ozenirmis şimdi herkes amerikaya bunu sebebi biz Türkler hep ozguvensiz zis hep kendimizi elestirip hep kiyaslanip hep kotuymusuz gibi gosterilmemizin meyvesi bunlar bunu koku Cumhuriyet zamanında atılmış dir ve aileler kıyaslama baskı ve elestiriyle buyutumustur çocuklarını onlar ona onlar ona derken biz olmusuz ve toplumun % 99.7 si ozguvensiz olup çok yetenekli ve zeki oldukları halde kendilerini göstermemektedir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır ne alakası var saçmalama o eşcinsel dediğin de insan o heteroseksüel dediğinde insan ne mana?

0|0
    0|0
    • bak bilader, ben insanlıgına hiç bir laf etmedim. isteyen lez olur isteyen gay olur isteyen ne olursa olsun. ama kendıne olsun kendı ıcınde yaşasın. buralara sayfalarca yazı yazıp bunları iyi bişeymiş gibi göstermesınler ınsanlara. bu sıtede 18in altındada üyeler var. ve bu sapıklar istediklerini istedikleri şekılde yazabılıyolar. ben bundan rahatsızlık duyuyorum

• Ya yazma zaten etik değil sende yaz yazabilirsin insanları rahatsız etmediği sürece? Yani bence sende eşcisel veyahut biseksüelsin duygularını bastırma

• ahaha komıksın, demekki sen öylesınkı benıde kendın gibi sandın. allaha sükür öyle bir sıkıntım ya da bir sapkınlıgım yok. ben kendım ıcın demıyorum bunları allaha sukur aklım basım yerımde. ama toplumumuzda malesef cok özenti ve hemen ınanan ınsanlar mevcut. mesela senın gibi yapmacık topluma iyi görunmeye gözuken ınsanlar oldugu gibi. görüşünün begenılmesı cok önemlı senın ıcın.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu sitede bir sürü LGBT üyesi destekleyeni var ve eşcinsellikle ilgili sorulmuş bencesi yazılmış bir sürü konu var sen daha yeni görmüşsün anlaşılan bu kötü bir durum değil kimsenin aklı çelinmiyor hoşuna gitmediyse üyeliğini iptal et.

0|1
    0|0
  • sorun onda degil senin sapkin zihniyetinde. sapkin ve sapik olan ahlaksizlik yapan sizsiniz.

0|1
    0|0
    • benmıyım kendimi düzdüren?

• kendini düzdürüp düzdürmedigin seni baglar.
      evet herkes istedigini yapmakta istedigi gibi yasamakta özgürdür baskalarina zarar vermeden.
      escinsellik bulasici bir hastalik degildir baskalarinin yasam tarzina karisan sahislar tarafindan uydurulan birseydir " özendirilmel " kimse özendigi icin escinsel olmaz o palavralarinizi yutturmaya calismayin. önce escinsellik nedir onu ögrenin.
      siteye zaten 18 yas alti üye olmak yasaktir ve escinsellige gelene kadar ensest fantazilerini okuyabilecekleti onlarca konu ve bu tür yazilara ulasabilecekleri imkanlari var.
      sen ensest iliski okudugunda ev halkina halleniyorsan eger sorun kendi icindedir okudugun yazida degil.
      ayni sekilde escinsel gördügünde hemcinsine yöneliyorsan "aklin celindigi icin" degil icindd bu oldigu icindir.
      bilinclenin az ya kendiniz gibi olmayanlari susturma hakkini nereden aliyorsunuz ahlak anlayisiniz sapkin birkere.

• ya arkadaşım benım zihniyetim neden sapkın bana onu açıkla? ben bu sapıklardan dert yandıgım ıcınmı? insallah colugunuz cocugunuzda kendını düzdürür de anlarsınız o ananın babanın halini...

• Herkes görüşünü paylasabilir sana veya turkiye ye ters düşen düşünceleri varsa onu engelleyemezsin o da içinde tutamaz malesef herkes bazı şeylere katlanmak zorunda

0|0
    0|0
    • Bu görüş paylaşmaktan çok daha farklı bir mesele

• nıye kardeşim? ben istediğim soruyu soramıyorum mesela. alakasız görüş veya soru diyip çat diye kaldırıyolar. nerde kaldı benım özgürlüğüm.

• Mesela hangi soru veya konular? Bu önemli

• İnsanların eşcinselliği size neden batıyor ben onu anlamıyorum herkesin hayatı tercihi kendine.

0|0
    0|0
    • ya kendı hayatı kendıne olabılır tamammı biz ona bişe demedik sitede yaşı kucuk cocuklarda var ınsanların bılınc altını etkılıyolar bunlar bu sekılde. sen zaten konuya atlamasan olmazdı

• Sen olduğunu bilsem yazmazdım zaten öküz

• uza

• para kazandıkları için müdahale etmiyorlar ya

0|0
    0|0
    • benımde demek isdediğim zaten bu dostum. zoruma gıden bu açıkcası. para ıcın kendı halkının beynının yıkanmasına destek veryolar

• para insanı değiştirir dedikleri bu olsa

• aynen öyle bu

• biseksuelim ve bu seni neden ilgilendiriyor

0|0
    0|0
    • Arkadaşım senin biseksuel olup olmaman benim umrumda değil. Mesele bu olayı insanlara şirin bjseymis gibi gösterilmesi

• Nasıl hayat yaşadıkları umrumda değil insanların kafalarını bulandirmasjnlar yeter

• tamam. radikal hayatınızda mutluluklar dilerim

• susarmısın gereksiz insan

0|0
    0|0
    • sanamı sorcam gerekli insan?

• O kadın mıdır nedir hiç sevmiyorum onu resmen ideolojisini yaymak için yaşıyor saçma sapan düşüncelerle insanların zihnini bulandırıyor yazı yazmasına birşey demiyorum ama resmen insanları kışkırtıyor tartışıyor sürekli kendini de birşey sanıyor

0|0
    0|0
    • beyin yıkıyo resmen

• Niye anlatıyım özelimi :D sacmaliyorlar

• Keşke onlarda biraz senin gibi dusunse

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben Herkesin Fİkrini Açıkça Söylemesi Taraftarayım.
    Kim Olursa Olsun.. Irk, Din, Cinsiyet Farketmez...

0|1
    0|0
    • ben kımsenın eşcinseliğine karşı değilim isteyen istediğini olsun ama çevresındekı ınsanların beynını yıkamasına karşıyım. isteyen istediğini yapsın ama çevresını etkılemeden yapsın. zaten ulkemızde yeterı kadar avrupa amerıka özentısı ınsan mevcutç bu sekılde türk ırkını mahfettıler. ıyıce mahfedıyolar..

• Eğer O Eşcinselin Yanlış Yolda Olduğunu Düşünüyorsan Ona Göre Çıkar Bu Platformda Bir Bence Yazıp Kendi Görüşünü Savunursun.
      Doğru Ya Da Yanlış Hangisiyse Onu Burdaki İnsanlar Karar Verir.
      Yap Bence

• elbet onuda yaparım ancak sözlerim yanlıs anlasılmasın. ben onun escınsel olmasına kızmıyorum. bunları gelıp burada şirince anlatmasına kızıyorum ya olmussun tamam daha nıye ınsanları etkılemeye kendını sirin sempatık göstermeye calısıyosun bu sıtede cocuklarda var 18in altında. vede kızdıgım nokta sıtenın bu tarz seylere tolerans gösterıp belkıde benı engelleyecek olması. cunku onu engellemez neden? cunku o bence yazıyo. siteye yararı var.. ya ben? engel at gitsin misali..

• sana katılıyorum kardeşim haklısın

0|0
    0|0
    • türk ırkını ne hale getırdı bu özenti sapkınlar kardeşim..

• buldum benceyi bişeylerde yazdım

• iyi yapmıssın kanka

• insanların cinsel tercihine laf edemezsin doğru ya da yanlış yoktur.
    ve başkasının yaşadıkları seni hiçmi hiç ilgilendirmez
    bunu anladıgın gün biraz daha olgunlaşırsın belki kültürün bile artabilir.

0|0
    0|0
    • Sende Ilkonce okuduğunu anlamayi öğren ondan sonra gel kültür öğret bana

• sen herhalde dusunen beyinlere karsisin😂

0|0
    0|0
    • sende olmayan bişey önemsemene gerek yok

• ne bulancam ya

0|0
    0|0
  • herkes özgürdür.

0|1
    0|0
    • kımsenın özgürlüğüne bişe dediğimiz yok. ya bızım özgürlüğümüz ne olacak bunların sapkınlıklarını dınlemeye mecbur muyuz ne yapcaklarsa kendı ıclerınde yapsınlar

Yükleniyor...