Cok onemli lütfen aklınıza bir fikir gelirse paylaşır misiniz?

Arkadaşlar merhaba anneannem bizde kalıyor ona yemek yediriyorum kendisi yiyemiyor yemek yemesi yaklaşık 1-1.5 saat sürüyor ve bu sure icinde doğal olarak yemeği soğuyor. Sizce Nasıl bir sistem yapabilirim yani surekli ocağa gidip ısıtıp gelmek olmuyor denedim çünkü.
Eger aklınıza dahice evi yakmayacak sekilde fikirler gelirse benimle paylaşırsanız cok cok memnun kalırım şimdiden teşekkürler.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için tebrik ederim seni. Genelde böyle bir soru ve davranış görmek zor.
    Cevaba gelince : Küçük Seramikte altına küçük tekli mumlardan koyabildigin bir basit ocak sistemi var. Uygun biyere onlan koyar yedirirken üstünde tutar sıcak kalmasını sağların :)

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim :) evet bu gercekten cok mantıklı oldu cok cok sağolun :)

En İyi Kız Görüşü

• Sıcak su üstüne koy tabağı. Buharinda sıcak kalıyor. Tabak çini olsun demir varya ondan. Adını da tam bilmiyorum 😀

0|0
    0|0
    • İste yanımda sürekli sıcak su bulundurmam gerekecek dediğim gibi bir buçuk saati bulabiliyor yemesi yani zor olur benim icin :)

Erkekler Ne Diyor 1

• bu davranışından dolayı seni tebrik ediyorum cennetliksin bence
    soruna gelirse bir çözüm bulamadım :)

0|0
    0|0
    • Ay cok sağolun amin inşallah cümlemiz cennetlik olalım :) yapılması gereken seyi yapıyorum aslinda dünya yaşlıların ve çocukların yüzü suyu hürmetine ayakta duruyor :)

Kızlar Ne Diyor 1

• demırden duz bısey ayrlarıp altına mum yakarak yemegı ustune kayabılırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...