Hayattan neden tat alamıyorum?

İyi bir insanım. İnsanlarla aram hiç olmadı iyi olduğum için kıskandılar, serseri tipte biri olmadığım için iletişim kuramadılar. Kimseye bir zararım dokunmadı. Hiç arkadaşım yok, mutluluğu insanlara bağlamıyorum, ne yapmam gerekiyor ne olmalı ne eksik neden zevk alamıyorum hayattan?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Bende

0|0
    0|0
    • İbadet. Asıl yakın olman gereken O.
      Ne demiş üstad "Kime yaklaşsam sonu hep uzaklik ve kırgınlık anladım yok Allah (c c.) tan başka yakınlık" N. F. K

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü çok melankolisin güzellikleri görmüyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bazen oluoo banada

0|0
    0|0
  • Hayatında bir anlam ve hedef yoksa ne kadar insanlardan yana tatmin olsanda zevk alamazsın

0|0
    0|0
  • belkide zamanında elindekileri kaybettin :) ama cevabını bulursan bana da söyle :)

0|0
    0|0
  • bilmiyom bosver da yani...

0|0
    0|0
  • Cevabı bulunca bana da yazar mısın :(

0|0
    0|0
      Ne demiş üstad "Kime yaklaşsam sonu hep uzaklik ve kırgınlık anladım yok Allah (c c.) tan başka yakınlık" N. F. K

• Yas kaç...

0|0
    0|0
  • Kitap müzik deniz balık

0|0
    0|0
  • Ergenliktendir...

0|0
    0|0
  • Bunun sebebi insanlar.

0|0
    0|0
  • Bende alamıyorum

0|0
    0|0

• Ah ah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Asil sorun ne? asosyallik , cekingenlik? Belkide bunlarla alakalidir..

0|0
    0|0
    • İkisinin de nedeni insanların canavar olması.

• Kardesim bendede icekapaniklik cekingenlik vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin icekapanikligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

• çünkü hayat şekerli değil ve hayattan tat alınmaz, tatlıcıdan tatlı alınır :D

0|0
    0|0
  • bende öyleyim maalesef

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sık kafana gitsin düşünme

0|0
    0|0
  • Bende aynı knk

0|0
    0|0
  • Su soruyu sormayi birak yarin git surekli gordugun birine selam ver biraz sohbet et tanis. Kiz ya da erkek farketmez.

0|0
    0|0
  • Bnde alamiyorm 😕

0|0
    0|0
  • Yengeç arkadaş gibi gecici hevese aldanmaz o dostlara ya da aşkına aittir. Takma kafana büyüyünce geçer kardeş :-)

0|0
    0|0
  • once kendinden basla. sen eger kendini mutlu hissediyorsan emin ki disariya da yansiyacakrir bu.

0|0
    0|0
  • Bende ayniyim

0|0
    0|0
  • Zevk alman için insanlara gerek yok.

0|0
    0|0
  • Damak sorunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...