Kızlar, tüylerinizi almaktan üşendiğiniz oluyor mu?

Özellikle koltuk altı.. Bazı kızlarda resmen simsiyah kıllarla dolu yani görünce biz iğreniyoruz. Tamam kendinize işkence etmeyin ağda yapıcam diye ama zamanı geldiğinde de üşenmeyin. Kadın olmak inci gibi parlamaktır, bu sizin farkınızdır ;)

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Üşeniyorum ama sporcu olduğum için koltuk altımı almak zorundayım sürekli :D Bazen isyan ettiğim oluyor, "erkekler tüylerini almayınca hor görülmüyor da biz niye sürekli almak zorundayız" diye ama yapacak bir şey yok :D

1|0
    0|0
    • Sürekli alın diye birşey yok ama almak daha sağlıklı ve estetik dururuyor ki sporcuysan zaten almak zorundasın :)

Kızlar Ne Diyor 15

• orasi oyle peki sence erkek olmak nedir?

1|0
    0|0
    • Karısını kızını geçindirmektir. Adam olmaktır.

Anlayabildin mi?

• üşeniyorum bazen amaan diyorum diğer insanların ne düşündüğü benim tatlı canımdan paşa gönlümden önemli değil ya 2 gün sonra alırım

1|0
    0|0
    • Ben de öyleyim. Bazen üşeniyorum, ha bugün, ha yarın derken bir hafta geçiyo bazen. :D

• Kendimlw ilgilu hic bir seye usenmem :D :D
    ayrica konusmasini biliyosun ama yiyosa sen al kendininkileri :D

0|0
    0|0
  • bazen üşensemde alıyorum mutlaka çünkü hiç hoş değil kıllı kıllı nasıl gezeyim ama siz erkekler ne rahatsınız valla

0|0
    0|0
    • Yani çok az kıl sorun değil de bazıları dozunu kaçırıyor. En azından koltuk altı mesela.

• aynen kesinlikle alınması lazım benimde hiç hoşuma gitmiyor

• Bazılarının hoşuna gidiyor sanırım yorumları okudum da :)

• Bakım yapmak bir kadın için zorunluluk bence, üşenen harun abidir

0|0
    0|0
    • Ama görüyorum ki bazıları üşeniyor

• Useniyorsa da kapalı bisey gitsin gostermesn o ne iğrenç şeydir ya

1|0
    0|0
    • Tişört giydiklerinde de oluyor daha geçen gün bir kız önümde gerinirlen kıllı koltuk altını gördüm midem bulandı resmen :/

• Ahh becerebilsm :D

• Kolay yaa yaparsın cırt cırt yapıştır çek :D

• Sen ne diyorsun ya bıyıklarını almayan bile var.

0|0
    0|0
    • Maalesef :/ yani hoş bir görüntü değil.

• Üşeniyorum ama zorundayım sonuçta

0|0
    0|0
  • bu konuda haklısın

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) anlatmak istediğimi anlamışsın :) temizlik imandan gelir :)

• Tüm dünyada böyle Fransa'da Amerika'da tıraşlı koltukaltı görsen şaşırırsın Almanya'da kadınlar bacaklarındakı kılları umursamadan giriyo denize, havuza kimse de çirkinsin yok kadın şöyle olur böyle olur bişey demiyo tabi adamların tek derdi kadınlar olmadığı için sorun olmuyo burda anca gizliden laf atarlar ikiyüzlü işsizler sizi

3|0
    0|0
    • Kadın dediğin bakımlı olmak zorunda, sağlık için temiz olmak zorunda. Sen kıllı bir kezban olmayı tercih ediyorsan o senin sorunun. Avustralyalı kız arkadaşım süper bakımlı birisi ve kendine dikkat ediyor. Ama tabii orası Avusturalya burası Türkiye aramızda en az 50 sene var senin gibi bu kafa yapısıyla.

• Avustralya'da da Amerika'da da yaşadım canım gördüklerimi ben biliyorum sen merak etme hiç. Arada da gez bak bakalım neler görüyosun bir taneyle genelleme yapılamaz ayrıca dinleri gereği de temiz olmak zorunda değiller müslümanlarda böyle bir şart var. Bu arada merak etme kıllı bir KADIN değilim neyseki öyle olsaydım da erkek arkadaşım sorun etmezdi çünkü aşk bunu gerektirir amacı başka olanlar bu özel bağı anlamaz.. Kılla medeniyeti karşılaştıran bir insana da yazık diyorum ne diyim.

• Bende sevdiğim insanda kılı tüyü sorun etmiyorum kesinlikle ve saygı duyuyorum. Fakat kadınlara temiz olmak bakımlı olmak yakışıyor. Göz zevkiyle alakalı değil çok şükür ki uçkur düşkünü bir insan değilim ama bir kadın kollarını kaldırdığında koltuk altını tertemiz görmek isterim. Kendim de ayrıca dikkat ediyorum, yüzüme ellerime hep krem sürüyorum.

Şu an sana bunları yazdığım için üzüldüm. Biz neden tartışıyoruz anlamadım. Hiçbir sorun yok aslında. Ben anlayışlı bir insanım ama sadece ufak tefek beklentilerim var hepsi bu :)

• Siz de alın ödeşelim ;)

0|0
    0|0
  • Neyseki bu konuda baya rahatim 1 ay almasam bile 2 tane anca cikar 😂

0|0
    0|0
  • Kadın olmak inci gibi parlamak değildir. Kimse sizin göz zevkiniz için acı çekmek zorunda değil önce kıçınızdaki kıllara bakın primatlar sizi.

5|0
    0|0
    • Ben gerekli bakımı yapıyorum hayırdır ne söyledim de battı sana? İnsan gibi soru sordum? Sen alma o zaman sonra kezbandır vs. denilirse kızma.

• Sesli güldüm çok sesli haykırdım :D

• Hmde nasil

0|0
    0|0
  • Useniyorum bazen Şu an o anlardan ama almak zorundayim gunah oyle gezmek

0|0
    0|0
    • Tabii en azından koltuk altı

• Yok bacak bikini bolgesi koltuk alti ful😀 allahtan cok kılli biri degilim😇

• En iyisi :) ağda candır :)

Yükleniyor...