Sizce beni seviyor mu?

arkadaşlar okulumda bir müdür yardımcısı var. 4 - 5 kere göz göze gelip karşılaştık ama hiç konuşmadık. 1 kere azar işittim kendisinden , 1 ay önce felandı. cuma günüde ablam doğum yapmıştı , şehir dışında oturuyorlardı. otobüs saati gelecekti. o yüzden izin almaya gittim ondan. gitme sebebimi sordu. ablam doğum yaptı , şehir dışına gideceğim , dedim. tamam dedi. teyze mi oluyorsun dedi gözlerimin içine bakarak. evet deyip gülümsedim. o da bana bakarak gülümsedi. sonra izin kağıdını verdi. teşekkür ettim. o da bana '' görüşürüz canım '' dedi. sizce bana ilgi duyuyor mu? sevmiş midir beni? sorum troll değil , arkadaşlar ciddiyim ve yaşadım

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir boşluktasın arkadaş müdür yardımcısı izin kağıdı vermiş sanırsın evlenme teklif etmiş.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahahahah tamam tamam gulmuyorum. Senin bu durumu psikolojide isliyoruz biz ergen benmerkezciligi ismi. Bana bakti beni seviyor , bana iyi günler dedi ne demek istedi , goz goze geliyoruz benden mi hoslaniyor durumlari ergen benmerkezciligi olarak açıklanıyor. Lutfen biraz empati yapin , hala iyi niyetli insanlar var , bir gulumsemeyi bile yanlis anlamayin.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ohooo... hastanede ya da kamu alanlarında bende "canım" kelimeisni bir çok kez duydum dişi memurlardan... senin mantığınla hareket edersek hepsi bana yürüdü mü şimdi? nası bir beyniniz var lan sizin öyle işleyişi saçma sapan.

1|0
    0|0
  • yaşlar kaç ki?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nefret ediyo

1|0
    0|0
  • bunda bısey yok gayet normal , adam sana ısık yakmamıs bısey olmamıs nasıl hemen sevıyomu dıye sorabılıyosunuz ya bosa umıtlenme kuzum :)

1|1
    0|0
  • Normal bir hocadır o zarar gelmez, yanlış düşüncelere girme. Bende üniversite hocamla oturup kahve bile içiyorum. Ama sevgi vs bir durum yok. O senin abin, sende onun kız kardeşisindir. Tabi sapıksa bilemem

1|1
    0|0
Yükleniyor...