Kendimi kötü hissediyorum , böyle bir durumda ne yapabilirim?

arkadaşlar zaten psikolojimin pek sağlıklı olduğunu söyleyemem. psikoğa gitmeye imkanım felan yok. psikolog dışında tavsiyeler bekliyorum. herşey üst üste gelmeye başladı zaten. bu aralar kendimi necis , kin , nefret ve öfke dolu bir insan olarak hissediyorum ve yavaş yavaş öyle olmaya başlıyorum... ailemi hiç sevmedim. sağlığımı hiç önemsemediler. birşey olmaz vb. olayların üstünü kapatmaya çalıştılar. korkmaya başlıyorum artık kendimden. aileme bakınca , etrafa bakınca yabancı gibi hissediyorum. ablam hamileydi. çocuğu doğdu. iyice beter oldu bu yüzden herşey. yalnızım. ilgilenmiyor artık kimse benimle. sürekli bebekle meşguller , işleri bana yüklüyorlar , o bebek doğunca sanki yabancılaştım. ailemi tanıyamadım. ablamlar 1 ay bizim evde kalacak bebekle beraber. inanırmısınız bilmem ama o bebeğe bile kin besliyorum. kendimi şu an necis bir insan gibi hissediyorum. toplum içine girince kendime ihanet etmiş gibi hissediyorum , sanki kendi benliğimi kaybetmişim gibi. duygularım çok ağır basıyor. bugün bir eşyayı odama bırakacaktım. müsait değillermiş. eniştemle ablam çok mutluydu kucağında bebekleri felan vardı. eşyayıda bırakamadım. gittim başka odaya istemsizce ağladım ve birden sessizce öldürcem , öldürcem , öldürcem , defolun , defolun , defolun bu kelimeleri tekrarlamaya başladım. sanki kendimden değildim.. gittikçe değişiyorum. şu an cidden belkide 1 ay kendimi daha da kötü hissetmekten korkuyorum. ne yapacağım? ne yapmam gerek psikolog dışında? kimden yardım alacağım? kime anlatacağım?

Güncellemeler:
'' aynaya bakınca kendimden tiksiniyorum , çok çirkin ve masum duruyorum ! ''
güncel

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Sana yardımcı olabilirim."

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ev kalabalıktır ve ablanı kıskanmışsındır o bebeği ailenden vs derim ki ben bir kuran oku kötü şeyler geliyordur başına türkçe meali olan bir kuran al odana geç biraz oku rahatlarsın arkadaşların varsa onlarla ilgilen arada cık hava al ama olumsuz dşünceler getirme kafana bebeği sevmeyi dene kıskanma

1|0
    0|0
    • sadece sorun bebek değil. içimde bir sıkıntı var , ağlamak istiyorum.. yinede saol. deneyeceğim tavsiyeni.

• önemli değilde böyle sıkıntılar okuyunca aklıma kötü şeyler geliyor ve onlarında çözümü okumak ağla rahatla ama seni gören kimse olmasın evde soyutlandıgını düşünebilirsin ama büyük ihtimal bu bir süre sonra geçer dikkat et :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Gel beraber yurtdışına kaçalım :D Bu ülkenin baskılarından anca böyle kurtuluruz. :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini öldir

1|0
    0|0
  • kimseye anlatma beni dinlersen eğer insanlara bu durumunu anlatırsan en ufak hatanda bunu yüzüne vururlar kendi içinde halletmek zorundasın tatlım

1|0
    0|0
Yükleniyor...