Vücut hatlarını belli eden kıyafetler giyen kızlar için ne düşünüyorsunuz?

Bana hiç samimi gelmiyorlar. Basit olduklarını düşünüyorum. Yani mevzu bakımsa vucudunu bellı etmedende bir kız çok tatlı ve güzel olabilir örnekleri var. Hani yüzümü kalbimi bşver vucuduma bak diyor resmen. Ciddi düşünebilicek yanları yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İsteyen istediği yerde istediği gibi giyinir

0|0
    0|0
  • bence yanlış düşünüyosun. kızlar, güzel görünmek ister ve güzel göründüğünü düşündüğü için o şekilde giyinir. bunun altında çok da artniyet aramamak lazım.

0|0
    0|0
    • alal günde kaç kısı gozuyle onla cınsı munasebet kurucak sonra ben art nıyetlı olmucam yohh ya okadar genıs olmadık be canım erkeklerın yorumlarını oku bak ne dıyorlar

• bak ben teşhircilik derecesinde açık ve dar giyinenleri savunmuyorum. onların amacı bellidir. ama günlük kıyafetler vardır ya hani darpaça pantolon gibi, üzerine oturan bluz gibi. bunlar da vücuda oturur. ama bunları giyen her kıza yollu gözüye bakmamak gerek bence. kızlar erkeklerin kafasından neler geçtiğini ne bilsin?

• herkes ıstedıgını gıysın ama sırf ılgı cekmek ıcın gotlerını acanlara baska gozle bakıyorum

0|0
    0|0
  • isteyen giysinn

0|0
    0|0
  • bende dar giyerim ama baksınlar falan diye değil aynada kendime baktıgımda güzel görünyorum kıyafetimi uydurmuşum vs diye erkekler sçyle dşüncek böyle dşünücek diye de bir giysilerimizden olmadıgımız kalmıştı

0|0
    0|0
    • alal sevgılısı olmayınca agdasız gezen kızlar mı bunu dıyor?

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkesin gördügü sey degersizdir gunde kac erkegin gozu geziyo uzerinde ne igrenc hayallerin basrolu oluyolar acaba salaklarmi diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • sonuna kadar katılıyorum geri. zekalılar buna ınanmaya basladım artk

• bunlarda bahane got gıbı bro yok namus beyınde yok özgürüz yok kadın erkek eşittr sktımın salakları

• Namusu beyninde olan kendine sahip cikar kadin erkek esitligi diye bisey yok Allah'ın kadinlara verdigi deger erkeklere verilmemis o kadar ustunken bu kadar asagilik olabilenlere helal olsun derim basari kadin diye bunlara kaldiysak kafama sıkacam

• Önyargına tüküreyim senin

0|0
    0|0
  • Namusluyum diye geçinip vücudunu sergiliyorlar :D Saçma :D Bizde mi öyle giyek :D

0|0
    0|0
  • Bide bunların kendini güzel zanneden zibidileri var😄 Onlara gülüyorum

0|0
    0|0
  • Çok basit.

0|0
    0|0
  • motor diyoruz bız onlara vın vın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...