'bunlar erkekse biz neyiz' diye soruyor musunuz siz de maviler?

ya cidden erkek dedign bunlarsa biz çok başka şeylerle muhatap oluyoruz kızlar. birileri bunlarla sevişiyordur da dimi ya :( :(
'bunlar erkekse biz neyiz' diye soruyor musunuz siz de maviler?

Güncellemeler:
hep kızlara demiyor musunuz fotoshoplu kadın resimlerni gösterip bunlar kızsa siz nesiniz diye -
bu tiplere de bakım kendinize sorun işte laf sokacagnıza ona buna

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar erkekse ben ADAM'ım..
    Yeterli mi?

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Yaradan Her Canlıyı Yaratırken Bir Kusurla Yaratır Hiç Bir Canlı Dört Dörtlük Degildir yaradan bizi oldugumuz gibi yaratmıs hepimiz aynıyız hepimiz aynı canları tasıyoruz güzel ve cirkin olmak bizlerin elinde hiç bir zaman bunlar erkekse biz neyiz düşüncesi hiç bir zaman gelmedi aklıma yaradn beni nasıl yarattıysa oyumdur baska dicek bişey yok

0|1
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • sormuyorum

0|0
    0|0
  • O değilde hangi erkek kızdırdı kırdı seni böyle de hırs yaptin ki 😊😊

0|1
    0|0
    • son 4 aydır yalnızım. kimsenin kırma ihtimali yok boşuna uydurukculuk yapıp konuyu başka yere çekme. yemezler

• Hahaahaaa uydurukculuk neyaa 😂😂😂
      Tamam belki yalnızlığına kızmışsındır olamaz mi?

• bir sor git aynaya bakıp ben de erkekmiym bunlar varken diye. boşa konuyu dagıtma

• sorduk ama ne yapalım şimdi terk-i diyar mı edelim :D 1.50 boyunla bunlara bakman olmuyor :D

0|0
    0|0
  • onlarla sevişenler de senin tipindekiler değildir onlar da kız ise siz nesiniz? saçma sapan karşılaştırma yapmayın soru soracm diye

0|0
    0|0
    • konuyu hep oraya buraya çekin. işinize gelmiyor tabi. onlarla sevişenler şanslı dedik

• benim için sıkıntı değil biryere çekmeye çalıştırdığım da yok sadece gereksiz kıyaslama

• iyi o zaman başlığa göre yorum yapmayı öğrenin

• Oyle bir dusuncem yok

0|0
    0|0
  • hayır hiç demiyorum ki erkek olarak nitelendirilmesem de sıkıntı olmaz benim için.

0|0
    0|0
  • RAGNAR!!!1

0|0
    0|0
  • olmuyorrr

0|0
    0|0
  • Evet seksiler verseler cakarim bir posta...

0|0
    0|0
    • muhtemelen boyun onların bacagı kadar.

• siz kızlar türk erkeklerinin kıymetini bilmezsiniz haa bilenler var onlara sözüm yok ama size yazıklar olsun be :

0|0
    0|0
    • türk erkekleri türk kızlarının kıymetini biliyorlar mı? tarih boyunca da bilmişler mi acaba

• türk kızları gerçek seven erkeklerin yerine ilgisiz erkekleri sevince sonu böye oluyo

• Modellerin yanında ulan bizde hatunmuyuz bee birileri bunlara ne kayıyodur diyomusun pembeli :D

0|0
    0|0
    • bir sen sor önce kendine sonra lafı bize atarsnz. sen soruyorsan ben de sorarım merak etme

• soruyoruz tabiki neden sormayalım :D

• Yok ilk defa gördüm kendilerini. Ondan sormadım.

0|0
    0|0
  • Hiç takıntım olmadıgından bende insanım oda insan allaha şükürler olsun der geçerim

0|0
    0|0
  • Sonrada gelin - "niye Türk erkekleri rus hatunlarını istiyor" deyin.

0|0
    0|0
    • hep siz mi diceksnz bunlar kızsa siz nesiniz diye. biraz da siz sorun kendinize işte

• Hanımefendi, genelleme yapmayın. Türk töresini iyi bilirim ben.
      Sizin gibi düşünCELİ=CESİZ insanlarsa, Türk ırkına ihanet edenlerdir. Gidin, avrupa erkeklerinin yanına, onlara yararsınız bu düşünceyle.😉
      "Türkler hiç bir savaşı kaybetmezlerdi , eğer kendi ırklarından kadınlar ile evlenseydi "
      Cengiz HAN !

• artık devir değişti. yabancısı filan dünya bir bütün

• Evet soruyoruz

0|0
    0|0
  • lan ilk baştaki ne ben daha yakışıklıyım bundan

0|0
    0|0
  • Bizde aynısını kızlar için düşünüyoruz. misal adriana insansa bizim çıktıklarımız ne?

0|0
    0|0
  • bende erkeğim

0|0
    0|0
  • soeuyorum

0|0
    0|0
  • Biz de erkeğiz. Biz de insanız 😀

0|0
    0|0
  • kızlar daha tırt. emin ol

0|0
    0|0
  • Sen hiç aynaya bakyor musun ciguli?

0|0
    0|0
  • Bizene a g. Siz kızlar gibi mal değiliz

0|0
    0|0
  • Bunlari meslek lisesi cikisinda oyle bir doveriz ki adamlik dersi diye kurs ucreti verirler ayiks :D

0|0
    0|0
    • ya kesin kesin. adamların bacagı kadar boyunuzla altnza eder ananaza kaçarsnz anca

• Hayat bu.
    Böyle adamları izlersin beğenmediğin türk erkeği ile evlenirsin.
    Neden biliyor musun hiç bir batılı. türk kızlarıyla evlilik düşünmez. Düşündüğü sadece tek gecelik bir şey olur.
    Ha diyorsan ki ben tek geceliğe de razıyım. O zaman para komidinin üzerinde

0|0
    0|0
    • ahaha onca batılı damadlarmz var. siz hangi dünyada yaşıyorsnz yazk

• Sen bu adamları tavlayacak güzellikte değilsindir avucunu yalarsın. Sadece bakarsın hahaha

0|0
    0|0
  • Kendinizi bu kadar aşağalamayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gözümüz erkek gördü oh misss.

1|0
    0|0
  • İlk fotoğraftaki iyimiş 😄

1|0
    0|0
  • İlk fotodaki galp ben 💜💜

1|0
    0|0
  • Ya ama haksızlık 😞😞😞😞

1|0
    0|0
    • çok haksızlık gerçekten :(

• şunlardan bir tane bize nasip olmadı harikalar

1|0
    0|0
    • yabancı damat açılımı yapmalı. yabancılarda var bu erkekler hep

• evet ya bir avrupaya açılsak kısmetlerimiz artcak

• Number ✌😍 hep biz mi Adriana ile karsilastirilicaz 😂

1|0
    0|0
    • adriana bir de. hadi angelina olsa neyse kadın cidden güzel :D ama bir de bu heriflere bak.

• Aynen göz var nizam var 😂

• Bir duble varsa bende alabilir miyim? 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Öfff ay oh taş💙

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • cidden bunlarla birlikte olacak kadar şans denen şeyin dibini bulmuş kadınlar da vardır ya :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...