Kendi statümde olmayan biriyle olur mu?

Arkadaşlar sağlık bak. da çalışıyorum iyi bir maaşımda var.
Bu aralar bilindik bir markette çalışan birinden hoşlanıyorum.(Çok yakışıklı efendi) Onu tanımak istiyorum. Çevremin tepkisinden korkuyorum. Kendi statümde biri değil. Ne kadar hoşuma gitsede kendi statüme uygun biri mi olmalı yoksa onu tanımalı mıyım?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yani şöyle diyeyim sana... Statü farklarına çok takılan birisi değilim.. Fakat şöyle bir durum var o insanla başlarsan şayet ilerde bunu sorun yapmayacaksın yani şimdi bile soruyorsan bunu sorun yapabilirsin.. Karar senin yaşam senin yapabileceğine inanıyorsan tanışabilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• statü muhabbetine giriyorsan sen zaten ondan yeterince etkilenmemişsin demektir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yarın ilk fırsatta ''seni gidi markette çalışan 1300 lira asgari ücrete talim eden ezik seni, benim 3 bin lira maaşım var, ben gittim seni bu fakir halinle kabul ettim, üstüne üstlük sana sabah akşam verdim, utanmadan benim sinirlerimi zıplatıyorsun.'' diyeceksin. Bu sebepten kendi statündeki insanlara yönel..

1|0
    0|0
    • öyle biri değilim ama sinirlilik anında diyebilirim sonra pişman olsam da.. sağol

• erkek üstün olabilirde kadının üstün olması cidden ileride sorunlara sebep oluyor

1|0
    0|0
  • Olur neden olmasın.

1|0
    0|0
  • Statuyle mi evleniyorsun yoksa bir insanla mi?

0|0
    0|0
  • çevrendekilerden sanene ya sen kendi hayatına baksana iyi bir statüdeyim diyosun ama mahalle baskısından kurtulamamışsın hala insanları işleri ve maaşlarına göre kıstaslandırma ummadık taş baş yarar

0|0
    0|0
  • Hay statünüze sizin gidin bir yaşamayın

0|0
    0|0
  • İşinize gelince kadın erkek eşitliğinden bahsediyosunuz ama 😉 erkek yüksek statüde olunca sıkıntı olmuyo kadın olunca hemen laf söz bırakın artık su işi ya eşitiz abi kabul ama siz de işinize gelince eşit olup sonra ağız değiştirmeyin lütfen!

0|0
    0|0
  • Statüsünün mk ani yasa

0|0
    0|0
  • bim mi yoksa market

0|0
    0|0
  • yemişim statüsünüya
    eve giren paraya bakıcan ve kalplere bakıcan neyin statüsü?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...