Öldükten sonra bir günlük ömür verilse?

Ben içimde tuttuklarımı, nefret ettiğim insanlara öfkemi belli ederdim... Aşk duyduğum ve çok sevdiğim insanları daha çok mutlu etmeye çalışırdım. Dolayısıyla ben de mutlu olurdum bu sayede. Daha fazla tebessüm, bir o kadar da huzur...

Soru gayet açık, öldükten sonra bir gün daha yaşama hakkın olsaydı eğer... o yirmi dört saatini nasıl geçirirdin?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ölüyorsun , sana 24 saat veriliyor ve bu saatin bir kısmını nefret ettiğin insanlara kin kusmak icin ayiriyorsun, bu nasıl bir kin nasıl bir ofkedir. Bana soracak olursan , icimde ne kaldiysa gider onu yaparim. Bungee jumping mi yapamadim ölürüm korkusuyla gider yaparım, sokakta cilginca dans mi edemedim rezil olurum elalem ne der diye , gider dans ederim. Dunya insanlardan nefret etmek için geldigimiz bir yer degil , bu kadar kindar olmayin.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ölümü görüp bir günlük verilen avansta insan yalnızca aklını yitirir.. Hiç karşı karşıya kalmadığınız için sallamayın..

0|1
    0|0
    • zaten böyle birşeyin olması mümkün değil. yani maksat sohbet muhabbet.

• Yaralanmış ağır birinin gözlerine baksan ne olduğunu anlarsın biraz.. O gözlerin birden donuklaşıp kalmasını..

• Sevmediklerin hepsini keserim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...