Tuhaf birisi sayılırım sizce ilgi duyulur mu bana?

Ben öncelikle anti sosyal gibi bişeyim. Kalabalıktan nefret ederim. İşim olmadıkça kalabalık ortamlara girmem. Okul hayatımda oldukça başarılıyım. Lisede okul adına 10 kişilik bir grupla android yazılım yapmıştık. şu an yazılım müh. okuyorum. Facebook twitter instagram vb. kullanmıyorum. Genellikle forumları okuyorum. Şuana kadar hiç sevgilim olmadı çünkü insanların çoğu bana yapmacık geliyor. İnsanları sevmiyorum şuana kadar birsürü hayvanım oldu onları insanlara tercih ederim. 1-2 tane yakın arkadaşım dışında arkadaşım yok diyebilirim. Fiziksel özelliklerime gelirsek 1.74 boyum var 60 kiloyum. Saçım kötü yüzüm ortalamanın üzeri diyebilirim. Vatanıma ve dinime bağlıyım. Lise yıllarımda utangaç asosyal sessiz ama başarılıydım. Şimdi gerektiğinde çatır çatır konuşurum ama gerektiğinde. Utangaçlık hala biraz var ama utanılcak bişeyler yapmadığım için pek problem değil. Uzun oldu ama içimi dökmem gerekirdi yorumlarınızı bekliyorum. Başlık bulamadım biraz saçma yazdım ama sorumu anlamışınızdır :) Şimdiden teşekkürler.

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Icinden geldiyi gibi olmali insan ben kendimi anlatsam sana gore de ben tuhaf olcam o uzden her kes kendine uygun yasamali

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• boydan tut kiloya kadar herşeyimiz bu kadar mı benzer kardeşim. buldum galiba ben ruh ikizimi. :D ben de yazılımcıyım duygularıma tercüman olmuşsun yeminlen :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin gibi tuhaflar cok diyebilirim ve bende senin gibiyim tuhafiz o yuzden ilgi duyulabilir neden olmasin senin hayatini merak eden birisi mutlaka cikacaktir 😃

0|1
    0|0
  • Ben de boyleyim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...