Sevgilim iddia oynuyor 😳?

Sevgilim iddia oynuyor. Başlarda ben de oynamasını istedim para geçsin eline bir miktar, buluşalım diye ama sonradan istememeye başladım. Hem kazanamıyor boş yere parası gidiyor hem de bağımlı oluyor. Ne yapacağım ben şimdi? Ya hep oynarsa 😨😨
Acaba şimdiden önünü kessem mi? Yoksa bıraksam da oynasa mı?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hem oynuyor hem kazanamiyor , duble gerizekali :D

0|0
    0|0
    • Sen de duble ahlaksız oluyorsun bu durumda

• hem oynatiyor cocuga baslatiyor hemde burda artislik yapiyo :D

• Bas git belanı arama. Sen kimsin de beni yargılıyorsun?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kumarin ufagi buyugu yoktur, yilanin basini ufakken ezeceksin...

1|0
    0|0
  • karışma sanane

0|0
    0|0
  • Her zaman kaybeden biri hangi mantıkla oynamaya devam eder anlamış değilim:)

0|0
    0|0
    • Umut?

• Adam servet sahibi olmayı hedeflemiyor zaten. Buluşmak için yazdım. Soruyu iyi okuyun

• Ee zaten bende kaybeden biri hala nasıl iddaa oynar anlamış değilim yazdıydım. Sende umut demişsin bende umut 3 lira 5 lira ile olmaz dedim. Sizde cevabı iyi okursanız muhtemelen anlaşabileceğiz.

• bence hemen acıl bır bıcakla onunu kes yoksa ıyce alışır

0|0
    0|0
  • Iddaa bagimlilik yapar 1 kere kazanirsin 50 kere kaybedersin sonucta kazanilan para haram para en iyisi birakmak hem giden paralara yazik hmde snn zararina biraktirmaya caliss haram paranin hayrini göre mezsiniz

0|0
    0|0
  • seni engelliycem ben ya son sözün varmı?

0|0
    0|0
  • Para gelurken haram mi helal mi yok
    Gemi su almaya başlayınca dert oldu

0|0
    0|0
  • Dogal deyilmi sencee

0|0
    0|0
  • İddaa bağımlısı olmak kötü.

0|0
    0|0
  • Boşa onu😂

0|0
    0|0
  • sanane adamın iddasından.. biraz haddinizi bilin ya.. adamın özel hayatı özel zevki.. kim oluyorsun da önünü kesmeye kalkıyorsun.. adam senin kölen mi? erkeklerin çoğu iddaa oynar zaten. seni neden geriyor.. böyle sevgilim olacak.. o an kapının önüne koymazsam namerdim. . !!! kıza bak ya..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Önünü kes içki kumar gibi oluyor bir kapıldı mı daha kurtaramazsın *-*

0|0
    0|0
Yükleniyor...