Üniversite nasıl bir yer?

şu an lise 4'teyim. Seneye üniversite yolu gözüktü gibi. Ama içimde bir sıkıntı var. Çok içine kapanık bir insanım, insanlarla kolay iletişim kuramam, yalnız kaldığımda insanlar beni izliyormuş gibi gelir. Özellikle ilk gün ne yapacağımı bilmiyorum. Yıllarca ailesinin kuzusu gibi yetiştirildim. Minibüse bile hala tek başıma bilemem mesela. Bana yardımcı olabilecek bilgileri söyler ve üniversitedeki ilk gününüzü anlatır mısınız?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlk gün herkes birbiriyle kaynaşır, ben bir kişiden fazlasıyla tanışma derim çünkü o ilk gün tanısanlarin %90 bir ay sonra sadece birbirlerine selam verir geçerler yani okula başlamadan önceki duruma dönerler sen sene içinde arkadaş edin zaten kendi kafana gore birini mutlaka bulursun

0|0
    0|0
    • Umarım bulurum. Herkes kaynaşırken elinde bir kitapla köşede oturmuş müzik dinleyen kız olacağımı şimdiden görebiliyorum.

• Sağol. 😊

• Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 3

• Ailenin yanında oku en basiti

0|0
    0|0
  • #Rez Banada lazım bu tavsiyeler napacam ilk gün

0|0
    0|0
  • Ailenin bulunduğu şehirde oku. Gerisi bir şekilde hallolur. :)

0|0
    0|0
    • Şehir dışı istiyorum, kendi ayaklarımın üzerinde durabildiğimi göstermek için. Ama bunun içinde yanımda bir arkadaşımın olması gerekiyor hepsiyle anlaşmıştım yüksek alında birlikte gidelim diye hepsi benden düşük aldı. İstanbul'da kıytırık bir bölüm ya da özel olacak. Özel üniversiteyide istemiyorum. Burnu havada kişiler yüzünden.

• Hayırlısı olsun. Ama senin gibi yapıda birisi için İstanbul çok sıkıntılı bir şehir. Allah yardimcın olsun. :)

• Amin inşallah. 😊

Kızlar Ne Diyor 2

• Ama senin işin çok zor :( ailenden uzakta bir yerde kendi başına ayakta durmayı öğrenmelisin

0|0
    0|0
    • İstediğimde bu ama bir alışma süreci olacak ve bu sürede yalnız olmamam gerekir yoksa kafayı yerim.

• Teşekkür ederim. 😊

• Rica ederim :)

• Ben lise 3'teyim merak ettim ha?

0|0
    0|0
Yükleniyor...