Durduk yere bana vurdu Çok sinirliyim Ne yapmalıyım?

Son sınıf lise öğrencisiyim. sınıfımızda kimsenin konuşmadığı cılız bir çocuk var. Okul çıkışı arkamdan gelip bana sertçe vurdu ve bana geri, zekalı deme dedi. Çocuk takıntılı bir köpek ya!! ona öyle birşey demedim. Bende ona vurdum o bana vurdu sonra bizi ayırdılar. Çocuğu bayıltana kadar dövmek istiyorum ama yapmamam gerektiğini biliyorum. Nasıl intikam alırım?
Ulan elim ayağım titriyor ya. Kavga taraftarı olmayan naif bir insanım ama İri yarı ve güçlü biriyim.
Adama geri, zekalı demedim ama dayak yiyeceğini kestiremeyecek kadar gerizekalıymış.

• Çocuğun ağzını yüzünü kır.
    20% (3)44% (4)29% (7)Oy Ver
  • (Arkadaş ortamında) Kalleş gibi arkadan vurmasını kullanarak kışkırt, rezil et
    13% (2)22% (2)17% (4)Oy Ver
  • Öğretmenle konuş, onu rezil et. eğer gözüne gözükürse bayıltana kadar döveceğini söyle.
    40% (6)22% (2)33% (8)Oy Ver
  • Hepsini yap!!!
    27% (4)12% (1)21% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sınıfa gelen her öğretmene durumu anlatıp dövsem mi ki diye sordum. çocuğu rezil ettim. Öğleden sonra okuldan gitti. Birdaha da uğraşmam artık.

1|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki kaynaşmak istiyordur seninle değişik bir taktik denemiştir :ı

0|1
    0|0
    • çocuk eski arkadaşım. ben kimseyi canım diye küçümsemem. Sorunlu bir insan.

• haydaa bir tane okkalısından yumruk geçir sağ çenesine bir daha böyle bir şekilde temasın olursa bana karşı bu yumruktan daha fazlasını gösteririm sana de o. o

• Öğretmenle konuş, onu rezil et. eğer gözüne gözükürse bayıltana kadar döveceğini söyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocuğun ağzını yüzünü kır.

0|1
    0|0
    • Ben arkadaşlara söyliyim de onlar dövsünler bari. ya da korkutsun. uğraşmam böyleleriyle

• Arkadan gelcek bana vurcak
    O kafasini tuvalete sokmucam?

0|1
    0|0
  • Yarin git cenesine bir yumruk at bayilsin bir kendine gelsin

0|1
    0|0
  • ağzını burnunu dağıt, Sakat bırak a q kertenkelesini

0|1
    0|0
  • olm sen tırsaksın. çocuk da delikanlıymış. istediğin kadar iri yarı ol, o da zayıf olsun. iş yürekte bitiyor.

0|1
    0|0
    • Arkadan gelip vurdu diyorum dayı. Bende geçirdim bitane. Hoca geldi arkadan ayırdı. Ama hala sinirliyim. Çocuğu döve döve bayıltıyım mı

• ya şaka yapıyorum salla gitsin kavgayla çözüm olmaz.

• Kendimi derse vermeye çalışıyorum. Her sene böyle biri çıkıyor zaten karşıma. Bu sefer dövmücem hocaya dicem bakalım nolcak

Yükleniyor...