Dün bir hocaya gittim kurani kerim den kendi adıma baktırdım?

Hoca bana kısmetine 2 yıl var burcun ne dedi yengeç dedim yıldızın çok düşük çok çabuk göze geliyorsun dedi ve insanlara çok çabuk inanıyorsun inanma dedi kısmetimi bilmiyorum ama diğerleri gerçekten doğru biliyor siz hiç gittiniz mi hocaya?

0|0
16|29

En İyi Erkek Görüşü

• hoca bile anlamış, insanlara çabuk inanıyorsun =))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diğerleri herkesin söyleyibileceği söyler. İnsan 2dk karşımda dursa bakışması ve konusmasından bende anlarım.

0|0
    0|0
    • Öyle şey mi var nasıl anlarsın?

• Sana şöyle diyim onun dediklerinden çok daha fazlasını seni görerek söyleyebilirim. Bunlar normal bişi. Kişilik analıizi hocalık değildir.

• Anladim Sağol yorumun için

Erkekler Ne Diyor 28

• O hoocaya söyle onun ben gelmisini gecmisini si*im
    $arlatan or osbu cocugu!
    O zaten gercek hoca olsa gaybin SADECE allah tarafindan bilindigini söylerdi.
    Üfürükcülere prim vermeyin sahtekar o serefsizler

1|0
    0|0
  • Şarlatan.

0|0
    0|0
  • Cinli hocalar sadece geçmişi bilirler geleceği bilemezler. Peygamberimize bile gelecek söylenmedi siz hocalara boşu boşuna dünya kadar para veriyosunuz

0|0
    0|0
  • Hangi hoca merde bizde gitsek

0|0
    0|0
  • kısmetini sadece allah bilir insanlar bilemez geleceğide allah bilir insanlar bilemez ama yıldızın doğru olabilir

0|0
    0|0
  • Kimse insan hayatıyla ilgili geleceği göremez... Görülecek tek gerçek kendisinin bir gün ölecek olması. Bunun aksini söyleyen gerizekalıdır, inanan aptaldır. Aklını kullanmayandır. Bu insanlar sayesinde din yüzünden kanlar dökülüyor...

0|0
    0|0
  • Inanmayin kardesim soyle insanlara ya. bide hoca diyor..

0|0
    0|0
  • inanma. sevecek

0|0
    0|0
  • hacanın da dedıgı gıbı cok cabuk ınanıyorsun hocada ınsan onada ınanmıssın hıcbır hoca burcla yorum yapmaz gaıbı ancak ALLAH bılır

0|0
    0|0
  • hiç bir hovca fala bakmaz

0|0
    0|0
  • Hacı hoca işi saçmalık.

0|0
    0|0
  • nasıl hocaya gittin benimde böyle bişey ihtiyacım var ve para verdin mi

0|0
    0|0
    • Gönlünden ne koparsa onu veriyorsun 5 tl verdim ben

• Uzak şehirden gelen de oluyormuş ama burda veremem numarayı özelden yazarım

• Len bunları bende sana söylerdim :)

0|0
    0|0
  • Sen hocaya değil falciya gitmis olmayasin

0|0
    0|0
  • gelecekle ilgili herşeyi allah bilir inanmayın bu sahtekarlara

0|0
    0|0
  • O nasıl hoca. Medyum olmasın

0|0
    0|0
  • ne kadar verdin

0|0
    0|0
  • Defalarca gittim

0|0
    0|0
  • Kuranda kumar, fal, büyü şeytan işi birer pisliktir diye ayet var gerisini sen düşün naptıgını

0|0
    0|0
  • Hoca mi falci mi?

0|0
    0|0
  • kaç para verdin? üzerine bir bardak soğuk su iç geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • İnanmayın böyle şeylere geleceği yalnız Allah bilir

0|0
    0|0
    • Tabiki öyle şüphem yok ama sonuçta Allah tarafından verilmiş güzel birsey bu

• Burçların doğruluğu vardır tabiki meşhur Alim İbrahim Hakkı hazretleri bin kitabına bakın abartmadan olduğu gibi yazmış herşeyi ama bu tür insanlar rant para şöhret elde etmek içnü elinden geleni yapıyorlar ayrıca bir gün bir Sizin olmayan bir Burcu okuyun mesela size uyduğunu göreceksiniz

• Ciddimisin :)

0|0
    0|0
    • Çok komik guleyim de boşa gitmesin

• Gül tabi gülmek güzeldir ama nebilim hoca işleri ne pek inanmam nerden bikiyomuş hoca senin kaderini

• Sahtekar inanma öylelerine. Bir de hoca diyorsun.

0|0
    0|0
  • Bu bir fal değil. Geleceği okuma ya da görme hiç değil. Bu bir ilim. Ehline malum olan bir ilim. Boşver sen burada şarlatan vb diye konuşan aptallari... En küçük bir hukuki sıkıntıda avukata koşarlar halbuki bütün hukuk metinleri açık olduğu halde. Bunu tuhaf bulmazlar. Ama sadece ehline malum olan bir ilime de çamur atarlar... Boşver bu oysuzlari sen. Her insanın bir kaderi var ve bunlar, doğduğu günden, adından, ana baba adindan çıkıyor ebced hesabı ile.

0|0
    0|0
  • Bakara Suresinde geçen Tipik dinini dünyaya satan kişi parada almıştır

0|0
    0|0
  • İsiniz gücünüz erkekler

0|0
    0|0
    • Hayır işim gücüm erkek değil ben çok bunalıyorum bu aralar iyi değilim o yüzden gittim

Kızlar Ne Diyor 15

• Hocalar kurandan yıldızname mi çıkarıyorlar?

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum yıldızın çok düşük göze çok çabuk geliyorsun dedi

• Canım kuran olamaz o,, günaha girme böyle deyip,, ibranice yazan özel bir kitaptır,, yildizname kitabına bakmış o adam,,

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kurani kerim di gördüğüm kadarıyla

• Etkiler canım yok yere canini sıkar

• Gerçekten etkiler mi ya

• Hepsi aynimi diyor yalan be inanma benimkilerin hic biri cikmadi burc ilminde n birseyler uydyruyor sakin inanma

0|0
    0|0
  • dedem hocaydi benim, boyle seylere bakilmamasi gerekiyormus aslinda. gerci ben inanmiyorum ama yinede.

0|0
    0|0
    • Bende normalde inanmıyorum ama kurani kerim e sonsuz inanıyorum

• ben ikisine de inanmiyorum ama dedem ne olursa olsun falin gunah oldugunu soylerdi.

• Ben fala inanmıyorum zaten bu kahve falı gibi basit birşey değil

• Nasıl hoca ya o öyle izdivaç programı gibi hem kısmet hem burç şeyi. İlginç ^-^

0|0
    0|0
  • Para verdin mi

0|0
    0|0
  • Yapmayın böyle şeyler çok tehlikeli

0|0
    0|0
  • Yapmayın böyle şeyler ya allaha şirk koşuyosunuz

1|0
    0|0
  • Gitmedim bence yalan dolan

0|0
    0|0
  • Günah değil mi öyle şeyler

0|0
    0|0
  • yahu saçmalama.. Gerçekten ermiş biri olsa bunlarla mı uğraşcak

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Herkese aynı şeyi söylüyorlar

0|0
    0|0
  • Tövbe estağfurullah. Kulak hırsızlarını bir araştırıp me kadar günaha girdiğini ve ne kadar ciddi bir olaya bulaştığının farkına varırsın ileride bunlar karşına çıkmaz inşallah... Sonra da bana musallat oldular biri beni kurtarsın diye gezersin

0|0
    0|0
    • Offf saçmalama ya 😯

• Allah korusun ya korkutma beni 😔

• Kuzum o gittiğin hocadan korkmuyorsun da zamanında insanları kurtarmak için geliştirilmiş ilimden neden korkuyorsun?

• Hoca nerede? İstanbuldaysa adres verir misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...