Arkadaşlar Kredi Kartı kullanıyormusunuz?

Merhaba arkadaşlar Kredi kartı kullanıyormusunuz
Kullanıyorsanız, kullanmayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ben kullanmayı 3 yıl önce bıraktım.
Çok mağdur ediyor diye
Ve bıraktığım günden bu güne hep cebimde nakit param oldu ve fazla harcamalar dan kurtuldum merak ettim ya siz? Arkadaşlar Kredi Kartı kullanıyormusunuz?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• kredi kartı beni kullanıyor :(

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kullanmamak en mantiklisi harcadigindan fazlasini oduyorsun ne gerek var emeğinle kazandigin parayı onların somurmesine

0|0
    0|0
    • Bende kullanmıyorum
      Korkmak değil sadece evlecegim zaman taksitler için kullanacağım galiba

• Bende bir kez kullandım sonra iptal ettirdim. Sanki kredi kartıyla alışveriş yaparken bedava alıyormuşum gibi hissedip tutarsızca alışveriş yapıp sonrasında ise sanki biri alışveriş yapmışta hesabı üstüme yıkmış gibi ödemek istemiyordum :) 65 liraya bir eşarp aldım ve büyük bir para gibi aylarca sündürüp durdum ödemesini. Bence en güzeli nakit ve kontrollü olan :)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • bilinçli kullananlar için çok artıları varken bilinçsiz kullananlar için uçuruma sürükleyici ben kullanmıyorum taksitli almayı da sevmiyorum onun yerine kendim taksit taksit biriktirip peşin alıyorum kafam rahat

0|0
    0|0
    • Nasil yani. ?@ozdurce

• @Johhn şöyle söyleyeyim kişiden kişiye değişiyor örneğin amex kart seyahat ve yemek harcamalarının dönemsonunda %20 almıyor

• Bilgilisn galiba bana ulasirmisn sormk istedigim bisyler var

• internetten alışveriş için kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum ama kullanmaz olaydim kendime engel olamıyorum param olmasa alıyorum ama kendime söz verdim 2 ay yapmiycam 2 .. borclandin

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum en iyisi peşin almak kredi kartıyla pahalı alıyorsun peşin düşük fiyatlı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bende kullanıyorum ama iptal ettiricem yahu ay sonu şaşırmaktan bıktım. Hesap kitap bilelim biraz :D

0|0
    0|0
  • Evet bu kapitalist sistem bizi de surukledi malesef

0|0
    0|0
  • Bilincsiz kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum nakit çalışırım

0|0
    0|0
  • Hayır kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • 7 8 tane vardı 2 ye düşürdüm :)

0|0
    0|0
  • Limiti azalttım. Tamamını harcasam da beni sıkıntıya sokmayacak kadar.

0|0
    0|0
  • ben kolaylık olsun diye kullanıyorum, gereksiz harcamam yok. taksitli alışveriş de yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Var bir tane. Nakit taşimamak icin kullaniyorum

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum mecburen.

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...