Kafamda deli sorular?

Şimdi arkadaşlar ben sözlüyüm ama sözlüm evlendikten sonra çalışmamı istemiyor. Size bir soru sizce evli bir bayan çalışmalı mı çalışmamalı mı?

Güncellemeler:
Bu arada onun geliri 2500

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eşime kalmış bir şey. Paramız çok olsa dahi çalışmak isterse karışmam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• defol git de.

1|0
    0|0
  • Calismali

1|0
    0|0
  • Ekonomik durum yetiyorsa, çalışmasına gerek yok bence

1|0
    0|0
  • Sen ve kocan bilir

1|0
    0|0
  • Bence çalışmalı më öylebütün gün evde canı sıkılır

1|0
    0|0
  • Edebinle helal para kazanmaksa maksat, neden olmasın?

1|0
    0|0
  • Ne istiyorsa onu yapmalı, kadında erkekte bir, dün küçük kiz basbakanimizda söyledi fark yok

1|0
    0|0
  • İsterse geliri 5000 tl olsun. Sen çalışmak istedikten sonra çalışırsın. Hee ileride çocuğunuz olur, senin çalışman çocukları ihmal ediyordur o zaman çalışma der sana çocuklarımız için ona bir şey denemez.

0|0
    0|0
  • Ne iş yapiyor, 19 yasinda ne sözü yahu :D

0|0
    0|0
    • Insanlar 16 17 yasinda cikmaya baslayip 6 7 yil surdurenlere laf olmuyorda asil edebiyle aile arasinda söz yapip 3 4 yil sonra evlenecekleremi aklin almiyor?

• Ezik olan senin benligin, ;) şu smileyi kullanan bir apaçiyle neyin tartismasini yaşiyim uzamasin. Insan gibi yorum yaptim ama sen magarada buyudugun icin bana o sekilde cevap verdin, yaz ayinin en kotu yanı sen gibiler işte kışın gayet rahattik. Neyse hadi gittim diledigini yazabilirsin :))))

• Acınacak insansın Allah yardım etsin :)

• üstü açık bir arabayla kışın gezıntıye cıksak motoru bozarmyız :)) sen buna cevb ver once

0|0
    0|0
  • Çalışmalı

0|0
    0|0
  • Calismali

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Çalışmalı, neden istemiyor?

1|0
    0|0
  • Bence çalışmalısın o senin kararın o çalışırken sen ona çalışma diyor musun?

1|0
    0|0
  • çalış canım

1|0
    0|0
  • Çalışmanı istemiyosa maddi gücüde yetiyosa çalışmam. Koca parası yerim ohhh miss

0|0
    0|0
Yükleniyor...