Deniz ulaştırma ve işletme MYO mezunu olacagım detay?

Ne gibi bir yerden başlaya bilirim hayata devlet memurumu olmalı kpss ön lisans yapsam hangi bölümlerde çalışılır, Şu an dgs ye çalışıyorum dgs yapıp 4e senelik mi okuyayım yoksa astsubay olarak askerde kalabilirmiyim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Astsubay ol

0|0
    0|0
    • Alımlara filan baktım da pek bişey anlamadım ne zaman nasıl alıyorlar

• Deniz astsubayı ol

• Ol demek ile olunmuyor işte nasıl olunacağını filan bilmiyorum netten baktım bir ast subay alımı gözükmüyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim ben Deniz Ulaştırma İşletme Müh. 4. sınıfım eğer denizi seviyorsan kesinlikle devam et DGS ile ve uzakyolu al. Elindeki sınırlı ehliyetle denizde istediğin iyi pozisyonda çalışamassın. Eğere Denizci sevmiyorsan hiç düşünme bırak sevmeyenin yapabileceği bir meslek değil. KPSS ile VTS operatörü veya KEGM de değişik pozisyonlarda çalışabilirsin ama onlarda sanırım en az 1 yıl deniz tecrübesi arıyorlar. Onun dışın 2 yıllık diplomayla denizcilik sektöründe artık iyi bir pozisyon bulmak zor. O yüzden DUIM e geçmeye bak..

0|0
    0|0
    • Meraba öncelik ile degerli yorumun için çok teşekkür ederim Dgs ye 3 ay gibi bir zaman kaldı matematik ten 30 net cıkartmak için yeterli bir zaman mı denizi seviyorum ama ailesel sorunlarımda var yani biran önce bir işe atılıp kurtulmak istiyorum artık devleti düşünüyordum ama 4senelik okul okumadan olmuyor diyorsanız mecbur dgs yapmam lazım

• Maalesef 4 yıllık DUIM i bitirmeden artık denizde iyi para kazanmak çok zor.. Allah kolaylık versin inşallah kazanırsın.. Denizclik lisesindeki arkadaşım 2 yıllıktan sonra geldi benim üni. ye ve devame diyor sende yapabilirsin tabi matematik temelin bu konuda önemli..

• Matematiğim iyi 3ay matematik çalışıyım inşallah olur bende liseden beri denizciyim dostum MYO ya geldim işte keske direk 4senelik okula hazırlansaydım

Yükleniyor...