Kötüler neden hep kazanır?

çevremde hep gördüğüm kötü fitne fesat insanlar hep mutlu. iyi kalpli temiz insanların hepsi mutsuz ve yalnız. kadın-erkek farketmez. hep uyanık milletin üzerinden geçinen sahtekar tiplerin hem iş hayatı hemde özel hayatları çok güzel gidiyor...
beni üzen bir insan oldu bana neler yaptı kötülükler onu çok seviyordum bırakıp gitti sonunda. ona ah ettim ister istemez canım çok yandı. ama bakıyorum şimdi gayet mutlu gözüküyor bense mutsuz. artık yoruldum bu hayatta iyi olmak birşeye yaramıyor. hep iyi oldum sevgi dolu oldum ama hiç birşey kazanmadım hep üzüldüm ağladım yıllarca... filmlerdeki gibi değil artık hayat anladım kötüler hep kzaanıyor.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlu olmayı bilmiyorsan bu senin sorunundur.

0|0
    0|0
    • bunun onla ilgisi yok. mutlu olmayı herkes bilir ama herkesi mutlu eden şeyler beni mutlu etmeyebilir. bunun için bende sıkıtnı yok insanlar problemli. bazıları birilerini ezerek mutlu olabiliyorlar mesela.

• mutlu olabilmek için tabiki diğer insanlara ihtiyacın var. kimse yalnızlktan mutlu olmaz burdan atmayın bana.

• Önerin nedir peki? Sence mutlu olmayı nasıl başaracağız?

En İyi Kız Görüşü

• Dışarıdan herkes mutlu görünür birde içeri gir öyle bak ama öyle bir şansın yok. İyilik ve kötülük kavramıda bunlarla ölçülmez. Kime neye göre kötü? Sana kötü gelen biri belkide çok iyi yüreklidir, bilemezsin. Aynı şekilde iyi sandığın biri çok kötü biri çıkabilir. Ne yaptı değil neden yaptı bu önemli.

0|0
    0|0
    • kötü insan bence çıkarcı bencil empati yeteneği olmayan sırf kendi egosu için diğerlerini üzen kandıran insandır. bu herkese görede böyledir. sadece sana zararı dokunmadıysa senden çıkarı yoksa sen onu iyi sanırsın. ama kötüdür. çoğu insanda böyle. senin canını yakmadıkça iyi sanırsın ama öyle bir gün gelir canın yanar kimin iyi kimin kötü olduğunu anlarsın.

• ve herkesi. sende belli ki çıkarcı bir tipsin ki bu kadar alındın.

• Alındığımdan değil öyle deme ya sadece başka açılardan bakman içşn dedim olaya. Hayattan hep kötülük beklemek iyi değil takma bence.

Erkekler Ne Diyor 5

• Uzun vadeli mutluluklar için kısa vadeli acılar yaşıyoruz, bunun bilincinde olmak lazım. Kötü düşündüğün insanların mutluluklarıyla ilgilenme, sen kendinle ilgilen, sen kendini takip et nasıl bir insansın diye, nereye gidiyorsun diye, zaten kötü olduğunu düşündüğün insanlar sence uzun vadeli mutlu mu kalacaklar sanıyorsun, sanıyorsan yanılıyorsun :)

0|0
    0|0
    • bilmiyorum görünürde mutlular. doğru söylüyorsun bu insanları bir kenare bırakmam lazım sadece dengesizlik rahatsız ediyor beni.

• iyi olmak hayatım boyunca hiç işime yaramadı. ne zaman kötü oldum güçlendim. iyilikler yapmaya başladım

0|0
    0|0
    • benimde yaramadı. insanları kırmadım umut vermedim ama hep kötü insanlarla karşılaştım

• kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm. herkesi hasta ederim ederim beeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnn

• Çünkü iyi olmayan bir dünyada iyi olabilmek çok zor. bu yüzden kötülerin avantajı war.. kötülük gayet kolay :)

0|0
    0|0
    • kötü olmak kolay tabi. kalp kırmak kolay ama o o yolu seçmedim sevgi dolu oldum. aileden gelen birşey

• İyiler her zaman kazanır. kötüler sadece kazandıklarını zannederler. kötüler iyileri sınamak için vardır

0|0
    0|0
  • kötü neye göre kötü?

0|0
    0|0
    • insanlara zarar veren çıkarcılar kötü insandır bana göre

• ne demek tutulmazlar. herkes iyi valla yapsın etsin mesul tutulmasın. madem hastalar tımarheneye yatsınlar millete bulaşmasınlar

• yapsınlar, yapmasınlar demedim

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle bir şey yok.
    Hayatı türk filmi tadında yaşamayın

0|0
    0|0
  • dunya kadinlarin elindede ondan

0|0
    0|0
    • bence erkeklerin dünyası

• sen kadın düşmanısın niye anlamadım. kimse dayağı hak etmez
      kadınsan acıdım haline. sen yaşayınca görürsün. ben dayak yersem bırakırım o insanı. banane uğraşamam kimseyle ben.

• tamam ya hep benim suclu zaten neyse ya oyle olsun

Yükleniyor...