10 senelik kardeşim gibi arkadaşım. Ne yapmalıyım?

2 yıla dayanmış bir ilişkim var acısı tatlısı ile yuvarlanıp gidiyoruz, bir de 10 senelik arkadaşım.. Erkek arkadaşımla problemli bir günümdü doğal olarak en yakınımı aradım bir güzel içtik, sızmışım. Uyanır gibi olduğumda öptüğünü geri çekildiğini sarılıp okşayıp tekrar geri çekildiğini anladım. Uyuyormuş gibi davrandım. Bir noktadan sonra kapı sesini duydum. Beni bırakıp gitmişti. Şimdi nasıl davranacağımı ne yapacağımo bilmiyorum. Hatırlamıyor gibi arkadaşlığımı sürdürsem mi yoksa onunla konuşsam mı? Yıllardır en yakınım o.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni yanında öylece yatarken görünce bence biranlik etkilenmiş kendini tutamamis olabilir herkezin nefsi istekleri vardır ondan rahatsız olduysan uzaklaş ama rahatsız olmadı isen devam et eminim o konuyu acmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10 yıl dile kolay, eğer senin yerinde olsaydım sanırım o arkadaşımla konuşmaya devam ederdim o adamın artık her şeyini biliyorumdur çünkü ve eğer böyle bir şey yaptıysa bence seni seviyordur. Gider sorardım neden bunu yaptın diye? İleride evleneceğin adam bence be o

0|0
    0|0
    • Alkol etkisiyle bir anlok gaflet ise olan bunca yıllık arkadaşlığa olacak. İkimiz de tek çocuğuz. Yıllar boyu her konuda destek olduk birbirimize. Arkadaşlığımıza zarar gelmesini hiç istemiyorum

• O zaman hareketlerine bak, sana nerede ne zaman neler söylüyor, kızlardan bahsediyor mu? Senin sevdiğin şeyler hakkında ne düşünüyor şu an şu durumda ona bak bence

Erkekler Ne Diyor 4

• Yillardir yakinim dedigin adam seni gizliden opuyor, anormal degil mi?

0|0
    0|0
    • Evet kafamı kurcalayan bu. O da alkollüydü sonuçta. Sadece bu sebeple olabilir mi

• Olabilir olmayada bilir, de icmeyin su zikkimi bak neler yaptiriyor adama.
      Bir araya geldiginizde olmamis gibi davran belki o aciklama geregi duyar, ozur diler. Yoksa sen soyle biraz citlat bakalim ne diyecek.

• Hep söylerim erkek arkadaştan kanka, kardeş vb. Şeyler olmaz.

0|0
    0|0
    • Bugüne kadar gerçekten öyleydik, babamın vefatından tezime kadar herşeyimde yanımdaydı farklı şehirlerde olmamıza rağmen, her haftasonu görüşürüz kız arkadaşını önce getirir benimle tanıştırır bende aynı şekilde

• Sonuç olarak 10 yılı silip atabilecek bir harekette bulunabilmiş demek ki yılların pek bir önemi yok.

• Bence uzaklaşmalısın ama hiç belli ettirmeden

0|0
    0|0
    • Nasıl yapacağım? Çok değer verdiğim biriyfi. Herşeyimizi paylaşırız birlikte gezer alışveriş yaparız erkek-kız arkadaşımızı konuşuruz. O benim ailemle o benin ailemle görüşürüz. Bir kardeş gibiydi kısaca benim için..

• Senin şu an sevgilin var demi? ama niyetini gördün nasıl güvenveksin daha ona bence gerek yok uzak kalmalısın

• adam teselli etmis seni ne var bunda. amma kafaya takıyonuz boyle ufak seyleri

0|0
    0|0
    • Ben teselli için böyle bir yola başvurmazdım. Erkek arkadaşımı tanıyor zaman zaman hep birlikte de takılırız. Ben tek çocuğum o da aynı şekilde. Dostumu kaybetmek istemem tek derdim bu

• erkekler genelde boyle teselli eder fiziksel olarak. sarılmak oksamak güzel seyler. anlından optuyse bir sey yok bozma arkadaslıgını, ama dudaktan optuyse gorusme bidaha

Kızlar Ne Diyor 1

• 10 yıl içinde senden hoşlanabileceği ihtimalini hiç düşünmedin mi

0|0
    0|0
    • Düşünmedim hiç , birini beğense gelir bana gösterir kardeşim sence nasıl diye. Her şeyimize koşarız birbirimizin. İkimizin de sevgilisi olmadığı dönemler oldu. Böyle birşey olsa fırsatı vardı açılmak için

Yükleniyor...