Bursa'da Suriyeli 5 dilenci para vermeyen bir vatandaşa saldırdı bir kadını da taciz ettiler ne düşünüyorsunuz?

link vermeye xperim yetmiyor ama videoyu bizzat izledim. Turgut özal 500 bin kürdü aldı içeriye bunlar pkklı oldu erdoğan bilmem kaç milyon suriyeli adlı dilenciler vatandaşa saldırıyor zaten ülkede taciz tecavüz vardı bir de bunlar başladı. Türk milleti ne zaman akıllanacak sizce?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Kendi ülkemde suriyelilerden çekinerek yaşıyorum onlar mı mülteci ben mi tartışılır

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Saygıdeğer Aziz Nesin'i anarak söylüyorum, Türk milleti canım bir millet kardeşim. Yüzeysel olarak gündem sorunlarımızdan bahsedeyim; Kilis bombalanıyor seyrediyoruz, ülke hacı baba tekkesi gibi herkese kucak açıyor her taraf Suriyeli dilencilerle doldu, birilerinin oğlu kumar oynarken yakalanıyor, vakıflarda çocuk tecavüzleri oluyor falan.

Biz de bugün utanmadan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayram'ı kutladık yüzsüz yüzsüz. Bu millet akıllanmaz, akıllanmayacaktır. Kafasına kuş sıçtığında piyango bileti alan millet, ağzına sıçana da oy vermeye devam edecektir.

#TürkMilletiGerizekalıdır

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Basta seviniyord aldiklari için ama. iyi suriyeli %5 kötü %95. Ama iyi olan çok var mesela ben otobüse bincem adama sordum bu hürriyete gidiyormu diye adam Suriyeli tabi sonra anladim neyse bindim adam benim yerime kart basmis param yok sanmis adamin ustu yağ pas, para vericem almadi zorla verdim bilmez anlamaz diye çok para verdim 5 TL yani 2 TL otobüs, adam para üstünü bile zorla verdi gerçekten iyi olanda çok iyi, ama orada katledilmeleri hic hoş değil onlar müslüman sonuçta ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • koca fakir ulkede olacak seyler normal.

0|0
    0|0
  • Hadi be kimseye yararı dokunmayan ırkçı pislik. Zorda olan insanlara kucak açmışız, Helal Olsun Devletimize. Senin gibi 3 kuruş etmez biri zavallıları kötülemek için propaganda yapıyor. İnsanlıktan nasibini almamış Kırro!

0|1
    0|0
    • bizim insanimiz zorda degil degilmi, sevgili aktröl, adam devletten yardim aliyor gidiyor birde kacak calisip oradan aliyor, öbür tarafta zar zor evini gecindiren insan yeri geldimi is bulamiyor, isveren bu parayi veririm isine gelirse diyor calismazsan suriyeli var diyor, sizler ne bicim bir insansiniz hirsizlik yapar bir degil iki degil üc kere seslenmezsiniz taciz eder seslenmezsiniz, benim ülkeme geldiysde adam gibi duracak , hirsizlik dolandiricilik, taciz yapmayacak milleti.

• Gurbetçiler sussuz lütfen vatansızlar. Adam olsan Türkiye'de yaşardın öyle öyle Türkiye hakkında yorum yapardın. neo naziler ne yapsa haklı size.

• arkadasim, siz bunlarin yaptiklarini görmezlikten gelirseniz bunlar daha cok hirsizlik yapar taciz yaparlar, daha yenilerde mülteci ekmek caliyor , firincida dayanamayip dövüyor adami sucluyorlar ac olan bir ekmel alir, adam komplesini calmaya calisiyor, insan gibi isterse adam vermez mi, yine adam aciyor is yerinde yatiriyor adamin kasasini caliyorlar, daha niceleri sizler böyle yaptikca bunlar tamam biz ne yaparsak birsey demiyorlar diyecekler , bunu aliskanlik haline getirecekler , ben buna karsiyim ve ileride insanlar artik bunlardan soguyacak , dürüst olanlarda zarar görecek.

• birazdan merrak etme, onlarin savunuculari cikar, bizim burdada varlar hareketleri tuhaf, bir gün marketteyim adamlar tam iki saat nertdeyse markette durdular, ne aldilarsa salam ayran markette yediler , samatalari da cabasi, tabiki iyileride vardir ama gercekten isimiz zor.

0|0
    0|0
  • Gene bir ırkçılık gene bir genelleme. Sanırsın bizim Türkler sütten çıkma ak kaşık hepsi kadınlara karşı saygılı hiç tecavüz etmezler hepsi aklı başında 4/4'lüklerde bir Suriyeliler araplar kürtler kötü genellemeyi geçin her yerden kötü çıkar. Herif kendi çıkarı için yaptı belki suriyeli insanları alarak ama hayırlı bir işe de vesile oldu lakn bende karşıyım her önüne giden iti sapısızı almasına biranda işidçi çıkıp bombada patlatabiliyorlar hani.

0|0
    0|0
  • kötü.
    ama genelleme yapmamak lazım.

0|1
    0|0
  • Bunlar daha iyi günler, şu an 7 - 8 yaşında olan ve ortalıkta gezen çocuklar 10 yıl sonra yer altı dünyasının ucuz tetikçilerii olarak her türlü suçta kullanılmaya başlanır. Belki de daha kısa süre içinde...

0|0
    0|0
  • Bu daha iyi günlerimiz yakında çeteleşecekler daha kötü olacak durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...