Derdini söylemeyen derman bulamazmış. Dertlerinizi sorunlarınızı anlatmak ister misiniz?😇😂😂 ?

Hadi dökülün bakalım birlikten kuvvet doğar hep beraber çözelim dertleri sorunları 🤔🤔🤔🙄🙄💃🏽💃🏽💃🏽😂😂😂😂

0|2
13|44

En İyi Erkek Görüşü

• o.-ç babamdan nefret ediyorum gırlatığını kesmek istiyorum. Bu yalan dünyada yapa yalnız ve çaresizim artık görecek güzel günüm kalmadı Rabbim tez zamanda alsa canımı.

1|0
    0|0
    • Bir kitapta diyor ki En büyük yaralar ailede açılır.
      Bu duyguyu bu hissi yaşayan sadece sen değilsin ilk önce bunu bil. Güzel bir hayatın ailen baban olmayabilir ama yarının sana ne getireceğini nerden biliyorsun? Her şey böyle gidecek mi sanıyorsun? Rabbine isyan edeceğine dua et şükret sabret 😇🙏🏻 emin ol her şey düzelecek ama sen pes etmezsen yarınlar için mücadele etmen lazım 👍🏽👍🏽 dua edicem senin için 🙏🏻🙏🏻

• Ederim tabiki 🙏🏻🙏🏻😇😇 sende dediklerime az da olsa kulak ver Sevgilerimle

• EyvAllah kardeş.

En İyi Kız Görüşü

• Babam öldü ve ben hala kendimi suçluyorum onu kurtaramadım diye bazen öyle bir noktaya geliyorum ki ölsem her şey hallolacakmış gibi hissediyorum, nedensiz yere ağlamak çığlık atmak geliyor içimden ama susuyorum her gün bir ölünün eve gelmesini bekliyorum, annemin ağlamasını duymamak için kulaklarımı kapatıyorum. Söyledim derdimi çöz hadi

0|0
    0|0
    • Öncelikle başın sağolsun. Eminim baban cennettedir. Yazdıklarına göre babanı çok seviyor olmalısın ki zaten her kız babasını sever kendine sığınak gibi görür onu. Şuna inanıyorum ki baban seni uzaklardan bir yerlerden izliyor görüyor sen babanı asıl şu anda üzüyorsun bu söylediklerinle hissettiklerinle. Kimse isteye isteye bile bile birine zarar vermez hele babasına annesine. Geçen sene benimde akrabamın babasını kaybettik sürekli diyordu kadın acaba ilacını geç saatte mi verdim acaba başk doktora mı gitseydik acaba önceden beri var mıydı ben geç mi anladım bunları? diye. Bak bunların hepsi boş. Hepimizin bir saati var bu dünyada ne bir dakika fazla ne bir dakika az yaşayabiliriz bu bizim elimizde değil senin suçun yok!! Ama böyle hissetmen normal acı çekiyorsun üzülüyorsun. Pes etmek bu kadar kolay olmamalı bak Allah'a şükür annen var eminim ki çok iyi bir insansındır. Biraz güçlü olmayı dene sabretmeyi inan her şey güzel olacak senin için dua edicem 😇

Erkekler Ne Diyor 43

• Parasızlık, sekssizlik, sevgisizlik.

0|1
    0|0
  • Derman aramıyorum.

0|0
    0|0
  • Buraya yazacagimi ve çözümünün buradan geleceği hic inandirici değil

0|0
    0|0
  • Derdim yok Hayat güzel :D

0|0
    0|0
    • İşte istediğimiz insan modeli 😂👍🏽👍🏽

• Hahahah :D
      Şu saatte bile müziği açmiş, çilginca kafami salliyorum sen düşün :D

• Allah neseni daim etsin 😂

• Hic derdim yok benim derdimde bu

0|0
    0|0
  • Yahu bilirsin herkes birseyler yaşar dert olur içine. İşte ben de öyle şeyler yaşadım ki benim tüm nesemi aldı götürdü benden. Toparladim ama eski tadım yok nasıl iyilesebilirim?

0|0
    0|0
    • Bende yaşadım bu duyguyu çevremdeki çok kişide, zamanla hissizleşme deniyor buna. Beynin bir süre kendini sıkıp bitirdiği konularda farkında olmadan zamanla kendini bu kadar sıktığı konuları bile önemsememeye başlaması gibi. Hissiz gibi takılıyorsun bir süre ama her şey insanlar için bu hayatta emin ol geçiyor bende de geçti çevremdekilerde de. Hayat güzel yaşamak güzel 😇😇 sadece şunu düşün şunu bil geçecek !! Beynin bunu algılasın ilk önce sonrası çorap söküğü gibi gelir

• Vallahi bravo 👏👏 zira çok lanet bir olay bu atlatması güç. Geçecek diyoruz ve önüme bakıyoruz efenim teşekkürler 😊

• Rica ederim umutsuzluk en kötü olanı her şeyin başı umut etmek yanında bir de dua ve sabır varsa tadından yenmez 😇😇😇 Sevgilerimle

• Alıştım dertlerimle yaşamaya tabi buna yaşamak denirse...

0|0
    0|0
    • Alışma değiştir 😇😇

• deniyorum da değişmiyo sanki kabullen artık bazı şeyleri der gibi

• Nolucak bu Ateizlerin hali

0|1
    0|0
  • Uyku problemi yaşıyorum

0|0
    0|0
    • Bugun hiç uyuma akşam erkenden sız sabah 9 da kalk düzene sok mesela😂

• şükür ya

0|0
    0|0
  • Derdim yok

0|0
    0|0
  • manyaklaştım

0|0
    0|0
  • Kendi dertlerinle ilgilen önce

0|0
    0|0
  • Yokki

0|0
    0|0
  • yok asD. ad

0|0
    0|0
  • Dertlerim de boğulursun be güzellik

0|0
    0|0
  • Gerek yok saol

0|0
    0|0
  • derdim var sen care olabilirmisinki

0|0
    0|0
  • tanımadığım birine derdimi anlatmak gibi huyum yoktur

0|0
    0|0
  • Çözemezsin

0|0
    0|0
  • Ben hamileyim 😳

0|0
    0|0
  • hangilerini çözcen

0|0
    0|0
    • Başlarız birinden 😇

• Estagfurullah 😂 Dua edicem🙏🏻🙏🏻

• Allah razı olsun senden :)

• Ben en zor zamanlarımı tek başıma atlattım, şimdikiler tırt.

0|0
    0|0
  • hiç şansım yok senden ödünç alsam

0|0
    0|0
  • hayr

0|0
    0|0
  • benim bir derdim var dünyada kaybolmaktan korkuyorum komplekse girdim

0|0
    0|0
    • Dünya'da kaybolmak mı açsana biraz konuyu?

• ya küçükken rüya görmüştüm uyanamıyodum uyandım sanıyodum hala rüyadaydım ama baya uzun sürmüştü ondan beridir kendimi rüyada gibi hissederim sanki heran uyanıcam tekrar başlıcam bu yüzden gerçekleri hiçbizaman göremicek gibi karman çorman bişi işte

• Derelizasyon deperilazyon mudur nedir tam bilmiyorum adını bir bak istersen internetten böyle bir hastalık var

• Aşksızlıkk :(

0|0
    0|0
  • Ne de olsa dertleşmek isteğimi yanlış anlayacaksın, bunun için dertleşmek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • unutamıyorum...

0|0
    0|0
    • En büyük derdin bu olsun emin ol bu dünyada ne dertler var 🙏🏻🙏🏻 geçecek merak etme, hayırlısı değilmiş ki bitmiş hayırlısını dile 😇😇

• 1 yıllık bir ilişkim oldu ama nasıl seviyodum deli divane 😂 Ayrıldık ben sürekli ağlıyorum zırlıyorum allahım nolllluuuuurrrr barışalım diye bir türlü olmadı barışmadık hep isyan ettim ben bu kadar ağlıyorum niye dualarım kabul olmuyor diye aradan iki yıl geçti hala üzülüyorum derken şu anda birlikte olduğum adam çıktı karşıma ben çok umutsuzken ihtimal vermiyorken sözlendik nişanlanıcaz yazın😇 Bak benden sana bir tavsiye ister dinle ister dinleme istediğin kadar sev istediğin kadar değer ver karşındaki sana bu değeri vermiyorsa o iş yürümez hep üzülürsün.. Bunun yerine sabret de ki Allahım bana hayırlısını ver. Unutacaksın emin ol, geçmeyen acı yok bu hayatta. Ve sen eminim ki çoooook çoooook iyilerini hakediyorsun bulacaksında kendini değmeyen insanlara harcatma.. Dua edicem senin için 😇😇🙏🏻🙏🏻

• yani inan varya, dokunmaya kıyamazdım.. ya senden bir ricam olabilir mi? yardıma ihtiyacım oldugu bir konu var, sen dünya ahret bacımsın.. özele bir gelir misin?

• boşver

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 12

• Istemem

0|0
    0|0
  • Psikologa anlatiyorum

0|0
    0|0
  • Aman yazarsam sabah olur ben de kalsın dertler benim çile benim yani. :)

0|0
    0|0
  • kolay anlatılıyor acılar, kolay yazılıyor, kolay yaşanmıyor oysa acısı hep yüreğinde ama gerçek şu ki bizim acılarımız aşk, meşk değil be arkadaş bizim acılarımız hayat, insanlar ve gurbet

0|0
    0|0
  • Anlatmayla cozulecek olsaydi, her onune gelene anlatirdim.

0|0
    0|0
  • Cok yalnizim.

0|0
    0|0
    • Bu zamanın modası kelime de bu sanırım. Yalnız falan değilsin 😇😇yalnızım dersen kendini iyiden iyiye ona inandıracaksın. Böyle hissetmene neden olan şeyler ne?

• Neden olan sey yalniz olmam

• hayır

0|0
    0|0
  • Anlatsam karşıki dağlar yıkılır

0|0
    0|0
  • senelerce stalkladigim cocuk bos bir teneke cikti iyimi.. bundan ala hayal kirikligi var mı

0|0
    0|0
    • Sen kat kat kat iyisini hakediyorsun. Senin yanına teneke mi yakışır Allah askına ya

• hahhahha canimsin kankaaaaa

• Sendee 😂😂

• annem beni kahvaltıya cagırmadı cok sinirlendim simdi gitti üşenmedim milföyden börek yapıcam cok kızdım cokkkk

0|0
    0|0
  • Mesaj atmıyor :(

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...