Türk bayanları ile yabancı bayanlar arasındaki fark ne?

yabancı bayanlar neden türk bayanlarından daha vefalı ve sıcak?
sosyal pilatformlardaki yabancı bayanlar genel olarak yabancı bayan ve kızlar
neden türk kızlarından ve bayanlarından daha kat kat sıcak anlayışlı
türkiyede sosyal ilişkiler neden kopuk cinsel ya da ciddi ilişki aşk dostluk neden türkiyede sıfır
en güzel yabancı bayana hi5 de arkadaşlık isteği gönder direk kabul edip senle neden sohbet ediyor hemen? türk kızları bayanları sizce menfaatci kibirli değilmi? direk cebine bakmıyormu sizce?

1|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bıktım sizin gibilerden vallahi bıktım. arkadaşım sen türk kızını eleştirmeden bunun arkasındaki nedene baksana bu kız niye böyle diğerleri değilken diye. onu da söyle eleştir ona eyvallah madalyonun diğer yüzüne bakmadan oturduğunuz yerden türk kızını yerden yere vuruyorsunuz ya sinirlerim tepeme biniyor.

0|1
    0|1
    • öncelikle sayğılarımı sunarım sana
      ben türk bayanlarına düşman değilimki
      sadece eleştiri yapıyorum tabikide türk erkeklerin içinde de var menfaatci nankör hain beni düşman olarak ilan ettiniz hemen

• iyi de genelleme yapıyorsun türk kızları şöyle türk kızları kibirli falan diye zilyon insan tanıyorum ne kibirli ne menfaatçi ne cebine bakıyor yok mu bu saydıklarını yapanlar tabiki var

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Heralde onlar yabanci olduklari icin yani baska bisey gelmedi aklima

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çene ne olacak :D

0|1
    0|0
  • Daha vefalı ve daha sıcak olan bizimkiler mi yoksa eller mi?

1|0
    0|0
  • Turk erkekleri yuzunden hepsi kendini bulunmaz hint kumasi saniyor erkege saygi gostermiyolar cunku fazla duskunluk yapiyo abazalik yapiyo oysa onlarin bize erkeklere ihtiyaci var biz paramizla kariya gidiyoz zaten :D

0|0
    0|0
    • türk erkekleri yüzünden değil genel karakteristlik bir olay
      menfaat üzerine dayalı sistem kafa türk bayanlarınki mercedes ya da bmw ya da her hangi bir araba markası yanında resim çekin koy sosyal pilatforma salla şöyle yerde çalışıyorum iş verenim de kapına dökülürler ayrıca türkiyede sosyal iletişim sıfır şunu bilki türk bayanı kızı önce senin cebe cüzdana bakar sonra yüzüne ama yabancı öğle değil

• Anasindan babasindan oyle gormus o zaman ben batumdayim mercedes tr deki 70 bin tl olan burda 10 bin tl 45 bin tl range rover var tr ye alip giriyimde yol boyu kari sqerm bedavaya. d

• hayrettinin en son videosunda yolda kız ceviriyor insan gbi konusuyorlar kız takılalım diyo. yalan dolan yoktur herhalde asmıslar kendilerini.

0|1
    0|0
Yükleniyor...