Toplum yalnız takılan insanlara neden takılır?

Bugün güvenlik görevlisi geldi yalnız takıldığım için beni uyardı adeta. Çimlerden kalkıp banka oturmalıymışım, niye çünkü hasta olurmuşum, pöh!

Güncellemeler:
Bir taneniz de cevap vermemiş soruyaaaa
Tamam, bir an kafam gitti, teşekkürler cevaplariniz için. Kafam bozuldu yaa 😃😊

1|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ciddi misin ya :DD

0|1
    0|0
    • Harbi diyorum şaka değil 😃

• Ahaha, evet ya. Dedim ki acaba çimlerle arasında özel bir bağ mı var, her gün ona mı sulatıyorlar sonra oturduğum yere baktım bir krater oluşmuş sonra dedim haklı galiba sonra hemen vazgeçtim bundan 😄

• Sanslisin dostum.

• Ben yanlzim kimse karismiyor

0|1
    0|0
  • Ben yalnız takılıyorum
    Çok da memnunum
    Gereksiz triplerden uzağım
    Saçma sapan kız tripleri çekemeyecek kadar hem ruhen hem de fiziken yorgunum.

0|1
    0|0
    • Sen yalnız takılıyorsun, çok da memnunsun ve kesinlikle gereksiz triplerden uzaksın, ruhen ve fiziken yorgunsun. Ben de yalnız takılıyordum ve bundan çok memnundum ama başka bir şeye çevirdiler beni, anlamadım.

• Hepimiz başka başka şeyleriz zaten

• Pijlk maksat

0|1
    0|0
    • Pijigeto diye bir terim daha var. Ve bana göre The purpose is: Pijity. Oooh, sana da karışan yook Unicorn lar dokunulmaz galiba, sence de sorun onda değil mi?

• Defol ya daha doğru düzgün türkçe yazamıyorsun bıdı bıdı yapma bana! Noktalama işaretlerinde hata var.

• :D :D

• Ben denk gelmedim hiç. Düşünceliymiş görevli

0|1
    0|0
  • 😂 ne kadan iyi bir güvenlik görevcisi 😁 saglini düsünüyo

0|1
    0|0
  • Öhh yani saçmalık

0|1
    0|0
  • Çünkü ülkemiz insanları birşeylere burnunu doknayı severler

0|0
    0|0
    • Diyorsun

• Öyle ama hep kötü anlamda değil bu söylediğin tanımadığın insanın bile seni düşünmesi değerli hissettirir insana nerede bu sıcaklığı bulabilirsin ki

• Beni düşünmüş olsa sıkıntı yok ama onun dedi başka idi, affedersin de sevgilin yoksa buralarda ne ayaksın gibi tuhaf bir tepki uğruna bu düşünceli hareketi bana garip geldi

• bende öyleyim

0|0
    0|0
  • Aynı ben

0|0
    0|0
  • Sanane amca deseydn

0|1
    0|0
    • Ddm ki o amca değil, adamın teki

Erkekler Ne Diyor 16

• Kanları bozuk bro

0|1
    0|0
    • Bro, ben doğruyu bulmaya çalışıyorum. Hangimiz doğrusu

• Psikolojisi normal değil kendilerinin bir dünyası olduğundan

0|1
    0|0
  • Sabahın 8inde koşarken polisle aramızda geçen muhabbet;
    -Delikanlı bu soğukta ne yapıyorsun böyle?
    -Spor.
    -Kolay gelsin peki neden yalnızsın?
    -Koşuyorum ve sabah 8.
    -Sevgilin yok mu sana eşlik edecek?
    -Yok.
    -Neden yok?
    -Sanane a/ın oğlu!
    -Dedim sonrasını hatırlamıyorum. :D Şakası bir yana son cümle hariç bu muhabbeti yaşadık yetmedi kimliğime baktılar. Bu zamanda yapsalar anlarımda 4 yıl önce geçen bir muhabbet bu.

0|0
    0|0
    • Oooo, dur sana hemen söyliyim o zaman 😃😃😃
      Bir grup onların fotoğrafını çekmemi istedi, bir kız da tanışmak istedi. Ben etrafımı incelerken bunları fark ettim fakat karşılık vermedim. Sonrası sıkıcı bir hal alacak çünkü benim için, biliyorum. Bunu görmüştür muhtemelen, bu da kapak olsun ona ne diyim? Bana geldi ben de hasta olmaya bayılıyorum dedim, güldüm adam sayko çıktı, ben o banka oturacaktim o kadar! Böyle olcaini bilseydim bana yazan kızı ona ayarlardim 😂😂😂

• toplumunda ak

0|1
    0|0
    • İşte bunu sevdim 😁😁😁

• bilade hayırdır demedin mi

0|0
    0|0
    • Hayırdır? 😃 Yok, dedim "hasta olmaya bayılıyorum, hep olmak istemişimdir 😄"

• He ya uyuz oluyorum onlara, ne ayaksınız olum, niye takılıyorsunuz bize.

0|1
    0|0
  • Oha derim başkada bir şey demem

0|1
    0|0
    • Ego tatmini felan değil, sorguladigim için merak ediyorum: Bir tane kız kahkahası ile ortalığı şenlendirdi yanımdan geçerken ben de konuşmak istedim ama konuşmadım. Doğru mu yaptım acaba 😕

• sen karar ver. ama güvenlikçi ne içiyorsa bir daha gördüğünde sor bende aynı kafayı yaşamak isterim :D

• sanane demedin mi...

o yanlızlık değil, sana sözünü geçirebileceğini anlamış...

0|0
    0|0
    • Vaaay, vaaay. Bu çok güzeldi işte. Ben de tam olarak bunu düşündüm o gün, bla bla olaylar geldi başıma o da bunları görünce benim erkeği benim edaları ile geldi galiba

• Var abi böyle bir şey okulda sessiz oturan bir kız vardı herkes onu rahatsız ederdi falan tuhaf yani neden yapılır bilemem.

0|0
    0|0
    • Cidden bence o insanlar sıkıntılı abi çünkü beğen biliyor musun? Hem olduğu gibi kabul etmekten bahsedip öterler hem de insanların yalnızlığı sevmesine anlam veremeyip olduğu gibi kabul etmeyi bırak düşüncelerine de saygı duyamazlar. Nosol yooo, yolnozlok mo, hodo ordooon, nosol yooo?

• ilginç..

0|0
    0|0
  • kolaysa bana söylesinler hıh :D

0|0
    0|0
    • Ben sert tepki vermem asla

• bende sert tepki vermemde bir kıllık hissedersem ona görede tepkimi koyarım

• Sevmez değer vermez oylesine

0|0
    0|0
  • Adamsın deseydin.

0|0
    0|0
    • Ne adamı, kendince laf soktuğunu sandı. Onunla tam uyum saglayinca, bilemedim şimdi gidip bir tane sigara alıp seninle birlikte icesim geldi deyince mal gibi kaldı

• Benim muhabbet edemedigimi düşünüyordu galiba

• O zaman sallama, Çengelköy hıyarını...

• Toplumun topunu keserim

0|0
    0|0
    • Neden, neden? Açıkça söyler misin

• Hönk

0|0
    0|0
    • Bir git ulen

• 😂😂 Evet, manyak fantezilerim var. Böyle yatağa gidip hayalini kura kura uyuyorum, çok zevkli oluyor. Fanteziden çok ahlak konusunda adalete karşı çok düşkünüm. Bununla birlikte birine yardım ettiğimde onun seçeneklerini sinirlandirmis olurum, her tepkiyi veremez bana artık o saatten sonra. Sen neye düşkünsün?

• Anlamadım ki bir şey 😂😂😂😂😂
      ben uyıyorum dostum, memnun oldum :)

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...