Fikir alışverişi, düşünceler, gelin konuşalım. Sizce ben doğru mu yaptım?

Özet geçiyorum:
Sanat Sokağına gittim. Kız erkek karışık dört-beş kişilik grup fotoğraflarını çekmemi istedikleri halde gelip fotoğrafımızı çeker misiniz, demediler. Ben ise tam o anda "kameraya bakıp aynı anda gulumsediginizi hayal edin... bu kamerada ne halt var da gülüyoruz, kameraya vöö hiii" deyip güldürdükten sonra onların istediği fotoğrafı onlara teslim etmek istedim. Sonra kitap okumaya devam ederken pembe pantolonlu, etli butlu ahlaklı gibi görünen sıradan bir kız tam yanımdan geçerken kahkahası ile ortalığı şenlendirdi. Ben ise onunla konuşmak istedim evet ama bir şey beni durdurdu, yapmadım. Sonra güvenlik geldi üşürsün hasta olursun dedi ben de hasta olmaya bayılırım hasta olmak muhteşem bir şey deyip espri yaptığım halde diretmeye devam etti cimlerden kaldırıp banka oturttu. İkinci soru neden benim yalnız takılmamdan rahatsız oldu? Neden? Yalnız takılmak yasak mı? Şöyle bir şey biliyorum, toplum yalnızları bilmem ne yapar, tam hatırlamıyorum

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dogru ya da yanlis yok bence burada. Sen en guzel geleni yapmissin kendin olmussun daha ne olsun

0|0
    0|0
    • En tiksindiğim söylem galiba bu, "kendin olmuşsun" ben kendimi oldurmak, kendimi değiştirmek istiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...