Boğa burcu duygusal mıdır?

Kız erkek fark etmez. Duygusal mıdır çekingenmedir? Burçlarla ilgilenenler ya da boğa burcu olanlar bu soruya cevap yazsın?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıdığım biri çok duygusaldi ama belki etmezdi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• boğa burcuyum.
    Duygusalımdır ancak bana dokunurlarsa, durduk yere beni sinirlendirirlerse ve sabrım dolarsa çok kötü birine dönüşebilirim. Ve sınır tanımam. Tepki verdikçe başka insanlar gibi sakinleşmem daha çok sinirlenirim. Diyelimki o kişiyle bir daha görüşmedim 5 yıl sonra karşılaşsak yine olanları hatırlarım. Yani benim sinirim zaman aşımına pek uğramaz.
    Çekingenlik bu kişiye göre değişir. Ancak bayanlar olarak daha sakin bir yapıda olduğumuzdan çekingen olduğumuz düşünülebiliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir o kadar da gaddardır

0|0
    0|0
  • Bogayim duygusal degilim

0|0
    0|0
  • duygusal degildir.. aksine paraya statüye önem verirler..

0|0
    0|0
  • odundur

0|0
    0|0
  • Acayip duygusaldir. Ota boka aglarim erkek olsam da. Kotu ama oyle

0|0
    0|0
    • yok ya kötü değil :) Duygusuz olmak daha kötü

• Tabi ki bende başak burcuyum benle aynı burç olup kendini beğenmiş burnu havada tipler görüyorum ben öyle biri değilim Burçlar o yüzden tam olarak karakteri etkilemiyo bence %30 falan etkiliyo. ben daha çok sinirlenince ağlıyorum ya da biriktirip biriktirip her şey üst üste elince rahatlamak için ağlıyorum

• Sinirlenince ben susarim illa konustururlarsa da kalp kirabilirim aglamam. Ya biraz da dedigin gibi karakter meselesi sadece burclarin ozellikleri degil haklisin

• Bazen çok fazla bazen duygusuz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Değildir mantık insanı.

0|0
    0|0
  • Sakindir

0|0
    0|0
  • bence değil

0|0
    0|0
  • duygusal değildirler, değişkendirler ve kafalarına takmazlar aşk meşk ilişkilerini, rahattırlar, birinden soğurlarsa tam soğurlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...