Sınıfta bir kız var ben ülkücülerle anlaşamam ırkçı oluyorlar ayrıca dağa çıkana terörist denmez gerilla denir dedi?

Kürt kendisi. PKK sempatizanı gibi bir şey mi oluyor tam olarak?

0|0
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• Dağa çıkana gerilla denmiyor. Gerilla özgürlük savaşçısı demek yaygın bir terim. Aslında tarihin bir çok penceresinde kendi çapında başlatılan gerilla mücadeleleri iyi sonuçlanmış ve halk rahat etmişti.
    Tabi herkese gerilla denmez. Mesele terörist farklıdır gerilla farklıdır.
    Gerilla halkın içinde bomba patlatmaz, halkın içinde bomba patlatan terörist olur. Buda pkkyı terörist yapar.

Ülkücülere gelince , her ülkücü ırkçı değil fakat çoğu ırkçı olduğu gerçek. Irkçılarda einsteinin tabirine göre aptal oluyorlar.

Gelelim soruna, eğer soruda bir söz paylaşıp , ne düşünüyorsunuz diye sorsaydın okey. Lakin gelip üstüne birde "kendisi kürt" diyorsan buda seninde bir ayrıma girdiğini gösterir. Dolayısıyla sende ırkçısın. Ve bir aptalsı-n. Aptallarla konuşmayacağına göre...

(Bak gördün mü tüm olayı çözdüm , seviyorum böyle karmaşaları :D)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• pkk nın ta kendisi oluyor ne sempatizanı, ezin kafasını. rahatsız edin laf atın geçerken omuz atın taciz edin taş atın çelme takın nefes aldırmayın şeref engelliye.

0|0
    0|0
  • Evet terörist paçavrasıymış.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Yakından uzaktan irtibatı kes ve arkadaşlarınıda örgütle yalnız bırakın onu.

0|0
    0|0
  • Ya arkadas devletin muhabbetine halk niye kurban gidiyor birbirinizi yemekten bikmiyomusunuz nedir alip veremediginiz herkes kendince hakli siyaset kalmadi ulkede biktim pkklisindanda ulkucusundende

1|0
    0|0
  • direk pkk lı ve bölücü asıl ırkcı kendisi

1|0
    0|0
  • Gerilla terörist zaten, ülkücülerde faşist. İkisiylede anlaşamam şahsen. Sığ insanlardır.

0|0
    0|0
  • Kurtlerin hepsi pkk yi destekliyor zaten. Sasirma

0|0
    0|0
    • Ben desteklemiyorum o zaman nasıl oluyor peki?

Aslında böyle yaparak onları PKK'nın eline itiyorsunuz farkında değilsiniz

• @thevroni en iyisinde bile pkk sevgisi var!

• f*şist lütfen.

• Evet

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım bunlar öyle diyor kendileri faşistlik yapıyor. Sen kafani yorma Tanrı Türke yar olsun !

1|0
    0|0
  • Onun A. N. A. S. I. N. I G. Ö. T. Ü. N. E K. A. M. I. Ş S. O. K. A. R. I. M 4X4 GENİŞLİĞİNDE
    BAĞIRSAKLARI PATLAR ANLATABİLDİMMİ
    CcC

0|0
    0|0
  • gibisi fazla

0|0
    0|0
  • bence pkk senpatizani. yakinda kürt milliyetciliginden pkk nin devrimci oldugundan bahsetmeye kalkar

1|0
    0|0
  • Ne mutlu Türk'üm diyene

0|0
    0|0
  • Bunların köküne bir kibrit

0|0
    0|0
  • kafasın kopar gitsin ya da okuldaki ülkücülere söyle anasını bellesinler

0|0
    0|0
  • gerilla :D

0|0
    0|0
  • Aynennnn... Onun çiçeğine koyun Dağıtın onu ki o Lafı bidaha Ağzına almasın...

0|0
    0|0
  • Evet. Gerilla demek ozgurluk savasxisi demektir. Kiz cok cahil demekki.

0|0
    0|0
  • Kurabiyenin icine zehir koy ver yesin gebersin gunahkar güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • Onun soyunu bozkurtlar s*ksin.

0|0
    0|0
  • okulu falan bıraksın dağa çıksın o halde

0|0
    0|0
  • gerilla diyorsa var bir pokluk onda.. uzak dur

0|0
    0|0
  • onun kokmuş gött deliğinii gerillada sikeyimm aynen öyle söyle

0|0
    0|0
  • Hacı direk karakola..

0|0
    0|0
  • Kendiside bir tröristtir , bir kürt olarak bu kelimeyi kulandım

0|0
    0|0
  • bacım çoçuğu oluyor tam olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İlk söylediğinde kendnce haklı ama ikinci söylediği kesnlkle pkk sempatizanının söyleyeceği bşy.. Göz göre göre hala destek veriyrlar ya şaşırtıcı.

0|1
    0|0
  • ülkücülerin hepsi ırkçı değil ama çoğunluk öyle pkknın da kuruluş amacı kürtlerin bağımsız bir vatan istemesi ama şu an yaptıklarının hiçbiri doğru değil ve savunulcak hiçbirşeyi yok ama bu kız böyle dedi diye herkesin yazdığı gibi kavga etmeyin bence gereksiz şeyler açmayın konusunu bu kadar takıntılıysanız

0|0
    0|0
  • Agzimi bozmak istemezdim ama Ulkuculer s*ksin o kızı. Daha 2 gün önceye kadar kürt olduklarini soylemeye cekinen bu insanlar nasil bu hale geldiler anlayabilmis degilim.

0|0
    0|0
  • kürt olduğu için mi sordun pkk sempatizanlığını?

0|0
    0|0
    • Evet sanane lan

• senin gibi birine de ancak bu cevap yakışırdı zaten siz önyargılı insanlar siz ırkçılık yapanlar asla bir adım öteye geçemeyeceksiniz insanlık konusunda

• Biz ırkçı değiliz siz Türk değilsiniz :)

0|0
    0|0
  • yes ondan oluyor

0|0
    0|0
  • Benmde arkadaşm PKK yi savunuo. Ama biz konusmayz böyle şeyleri. Başta öyle anlastk

0|0
    0|0
  • Çekseydin ya bir tane ağzının üstüne.

0|0
    0|0
  • kürtlerin de onun da..

0|0
    0|0
  • pkk sempatizani gibi bisy derken? kiz acikca söylemis daha neyini anlamayip soruyosun :D

0|0
    0|0
  • Sempatızanı olmuyor dırek kendısı oluyor uzak durmakta fayda var

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...