İnsanların tiplerini bir kenara bırakıp, duygusuzca zihinleriyle konuşmak normal mi?

Tiplerini umursamıyorum, duygularını bir kenara atıyorum sadece zihinsel kuvvetlerine bakıyorum. Sadece ben böyle değilimdir elbet, aranızda böyle olan var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben de tiplerini umursamam zekalarına bakarım bir insan apta. lsa benim için bitmiştir tabiki kendi kriterlerime göre yargılayamam. bilmediği halde bir konu hakkında biliyormuşcasına konuşan zihninin kapıları kapalı hayal gücü sıfır olan insanlarla konuşamıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ki benden bahsetti arkadaşımız konuştuğum bir kaç kişi var aslında onlara sorabilirsin diyicemde şimdi nicklerini ifşa etmek istemiyorum

1|0
    0|0
  • nasıl bakıyorsun bunlara?

1|0
    0|0
  • Kendine guveniyosan konusalim bende oyleyim sosyal deney uzmani oldum kendimi isahtekar hissediyorum artik

1|0
    0|0
  • değil

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
    • Açıkla

• açıklayacak bir şey yok tipi umursayan biriyim ben

• Hayır normal değil dedin, sen umursuyorsun diye benim umursamamam anormal olamaz. Çürütemezsin bu şekilde görüşümü

• en iyisi.

1|0
    0|0
  • Sen doğru yoldasın...
    Devam et, Güç seninle olsun!!!

1|0
    0|0
  • Elal sana.

1|0
    0|0
  • Onasıl soru djdj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bin bir çeşit beyin fakirinin olduğu bir ülkede alınan mantıklı bir karar bence. Tabi ne kadar insancıl orası tartışılır.

0|0
    0|0
  • Ben tipe bakiyorum ama akildan onemli bulmuyorum tabiki. Peki ne sekillerde bakiyorsun

1|0
    0|0
  • sacma bir durum bence.

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • Zeki erkekler bir adım öndedir tabii :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...