Kızlar, istediğim cevabı verene eig :D?

Kızlar siz parkta falan otururken böyle sempatik birisi gelse diş hekimi olduğunu ve sizin hekiminiz olmayı istediğini söylese kartını falan verse ne düşünürsünüz ne dersiniz?

0|0
29

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Hakaret ettiğini düşünürüm ben, " Neyini gördünüz dişimin? " diye sorarım. :/

1|1
    0|0
    • Dişlere bakım yapılamaz mı güzel olsa da?

• Dişlerim kötümü diye düşünürüm -.-

0|1
    0|0
    • Sadece kötü olarak değil bakım için aylık kontrol yapılması lazım mesela

• Eğer sempatik ve dikkatimi çekebildiyse merakım için bile gidebilirim :) ama o kişinin içtenliğine bağlı ^^ sonucta diş hekimide olsahakkında bilgim olmıcak *-*

• Anladım :D teşekkürler

• ben mesafeli bir , r insanımdır gelse yanıma konuşmaya çalışsa azarlar kalkar giderim

1|1
    0|0
    • hiç yolu yok mu? mesela deneseniz çok memnun olacaksınız

• hayır muhattap olman. yılışıklıktan hoşlanmam

• çetin cevize çarptık bu sefer :D

• Kafa atarım herhalde diyomuşum :D asdasd yok teşekkürler der uzaklaşırım

0|1
    0|0
  • İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş derim olmayan çürüğümü göstermeye çalışırım adam zaten kaçacak yer arar o anda istediğimde bu zaten dişçileri sevmiyorum

0|1
    0|0
    • nedenmiş :D

• 4 sene diş teli kullandım ne çektiğimi bir ben bir Allah bide yaşayan bilir dişçilerden korkarım zaten kendimi bildim bileli o yüzden ben pek yanaşmıyorum :)

• O dişçiden kaynaklı :D

• Cok ac kalmis derdim

0|1
    0|0
  • İyi bir diş hekimi öyle yolda hasta aramaz kendine var bu işde biley der teşekkür eder ve gitmem

0|1
    0|0
  • Saskinca bakarim sen kimsin be derim 😂 gerek yok bos islere bugun dis der yarin... neyse bisverelim 😂

0|1
    0|0
    • Ama diş hekimin yok mu senin de sürekli gittiğin o olmak istiyor sadece..

• evet iyi niyetliyim ama o an ne düşünürsünüz onu bilmiyorum belki yanlış da anlayabilirler? kötü niyet yok ama

• Herkez bizim gibi iyi niyetli dusunmez kiii bence kisisine gire degisir biz iyi niyetli yaklassak karsimizdaki öyle anlamaz

• Deli midir nedir derim

0|1
    0|0
  • Hayır derim yani ne gerek var

0|1
    0|0
    • Adam çevre yapmak istiyor demek ki :D nesi gereksiz ve çok başarılı bir diş hekimi sadece adı duyulmamış

• Olur derim o zaman adam yanlizlik cekiyodur o kadar dişçilik oku psikomanyak olmuştur

• a. sdnakl :D tıp değil ya diş peki bunu nasıl sana iletebilirim mesela sadece kartımı verip gitsem sapık falan dersin sanırım? böyle olmadığını nasıl gösteririm

• Çocuklarımızda böyle olurmu diye düşünürüm -_-

0|1
    0|0
  • benden etkilenmis ve tanismak icin , daha dogrusu beni etkilemek icin, boyle farkli bir yonteme basvurmus diye dusunurum, ama hekim degil neolursa olsun begenmezsem tanismam tabi :D

0|1
    0|0
  • Dişlerimin kötü olduğunu düşünür ve bunu bir hakaret cümlesi olarak değerlendiririm.

0|1
    0|0
    • güzel dişlere de bakım gerekir?

• Tamam da 6 ayda bir diş hekimine kontrole gidiyorum belki :D
      İnsan işini her alanda göstermeli mi sizce? Bir hemşire yolda birini çevirip ya damarlarınız çok güzel dese mesela saçma olmazmıydı?

• zkşxcjnzxc o çok saçma olurdu da bunu su götürür bence yine de :D

• dişlerim çok kötü bedava yaparsan gelirim derim :D

0|1
    0|0
    • ilkini sadece ücretsiz olur. s

• Sapik oldugunu dusunurdum

0|1
    0|0
    • bence de çoğu kişi böyle düşünür böyle düşünmemeniz için ne yapmam gerekir peki?

• peki nasıl başlatılabilir konuşma :D

• Orasinida sen dusun bence 😊

• Bana indirim yapacaksa niye olmasın

0|1
    0|0
  • Sapık derim ve bidaha o parka gitmem bu devirde her şey olabilir

1|1
    0|0
    • Ama o da diğerleri gibi sadece bir diş hekimi?

• Ayy hekimin

• Siz dikkatini çekmişsiniz bu da bahane olarak söylüyo. s ama kötü bir niyet olmadan sadece hekiminiz olmak istiyor

• Bunu düşünce deneyi olarak düşünüyor ve öyle cevap veriyorum ve dürüstçe :) kartı veren çocuğu çok çapkın bulup reddederim ama içten içede bu durum hoşuma gider aslında internette felan araştırır çocuğu stalklarım heralde

0|1
    0|0
  • Var saten 😄 istediğin cevap değil ama olsun bunu derdim 😄

0|1
    0|0
  • Benim dişlerimde sorun olduğunu nerden cıkardı düşünürüm :D :)

0|1
    0|0
  • Çok hoşuma gider

0|1
    0|0
  • Kacardim

0|1
    0|0
    • neden :D

• Olsun onemli olan hakkimizla kazanmak bir suru bilgisiz doktor yok ameliyat sirasinda hastanin icinde şu unutuldu yok kol ameliyati yapilacagina bacak ameliyati yapildi sakat kaldi😒

• işte onlar zeka olmamasına rağmen gece gündüz çalışıp kazananlar oluyo genelde aspdokasd onlar yüzüne biz kazanamıyoz

• Neden ben? ?

0|1
    0|0
  • Musteri yok , musteri aramaya cikmis derim :D

0|1
    0|0
    • Kabul eder misin?

• o zaman şansımızı deneriz ya. s

• O kadarına cesaret edebileceğini düşünmüyorum.

0|1
    0|0
    • neden. s

• Peki ya etkilendiğine pişman etmişsem; hâlâ konuşmaya devam edebilir mi? 😂 Yani ben zannetmiyorum.

• edemez tabii ki. s

• Bunu yapmış biri olarak mı soruyosun? :D Onun dışında aylık kontrol için dişçiye niye gidiyim derdim sanırım. Hem para vercen git gel ohooo birsürü iş

0|1
    0|0
    • güzel dişler beleşe değil :D burda zaten para kazanmak için demiyor dikkatini çekmişsin tanışmak istiyor amaç bu. s yapmadım ama yapmayı düşünüyorum :D

• Kartı alırım ama gitmem
    Diş Hekimi sen msn

0|1
    0|0
  • İyi olacak hastanın ayağına doktor gelirmiş :D Valla her türlü diş bakımımı yapabilir sıkıntı olmaz :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...