Psikopat olmaya karar verdim nerden başlayabilirim?

Doğru duydunuz, lütfen senden psikopat olmaz demeyin insanlardan nefret ediyorum , fakat bir takım korkularım var yapayanlız bir insanım ailem dışında, arkadaşım yok hiç sağlam.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sana ilk elden tavsiyelere veriyim. Depresyona gir. Zaten o aşamadasın biraz. İyice kötüleştir ama bu durumu. İyileşmek yerine kendini psikolojik olarakta daha kötüye sürükle. Dayanamıyacak hale gel ve etrafında kimseye zarar veremeyeceğin için çeşitli hukuk adalet vs. sebeplerden dolayı bu zararı kendine yansıtıcaksın. Kendi kanın zevk verir büyük ihtimalle. İç hatta. Zamanla acıyada alışırsın. Ben bu yöntemi kullanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gel la 2 manyak takilak ayip ediyon:)

0|0
    0|0
  • ben "ben milleti cekecegime millet beni ceksinle" le basladim. birileri derdini anlatmaya badladigonda " banane senin derdinden " diye suratina soyluyorum. biraz mallasiyor ama kendi mi iyi hissediyorum. en guzeli pisikolojik baski buradan basla bence

0|0
    0|0
  • Psikolojiyii bozmaktan başla

0|0
    0|0
  • Yavas yavas kendi kendine konusmaya baslicaksin. Olay kendiliginden olur.

0|0
    0|0
  • önce iğneyi kendine sağla kendi kendine köküne kadar sapla :D

0|0
    0|0
  • Hitler taktiği mi deniyceksin yoksa kendi tarzın mı?

0|0
    0|0
  • insanlardan nefret etmek için piskopat olmana gerek yok insan ol yeter

0|0
    0|0
  • Beni öldür

0|0
    0|0
  • HERKESE SATAŞ SURATSIZ KORKUNÇ BİRİ OL.

0|0
    0|0
  • Benim ailem bile yok prenses

0|0
    0|0
  • baslamadıgın yerden baslayabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Bende olucam kanka olalım bana dişi bir psikopat lazım disiligini kullanarak bazı herifleri isleticem ordan baslicam. 😈 senin cevrendeki kızları erkekligomi kullanarak ben isletebilirim.. nıahuhahah

0|0
    0|0
  • ne gibi korkuların var? gel bizle takıl o zaman parada var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...