Kadınlardan soğudum, ve transeksüellerden hoşlanmaya başladım. sizce ne yapmalıyım?

23 yaşındayım, ve hala sevgilim olmadı. hatta bakirim. bu böyle nereye kadar sürecek bilemiyorum. cinsel tercihimi değiştirsem mi diye'de düşünür oldum. bugün bir karar aldım ama ne kadar doğru bir karar bilemiyorum. transeksüellerden hoşlanmaya başladım. site'de transeksüel varsa lütfen yardım etsin ve beni bilgilendirsin.

Sizce bu duygu karmaşası mı yoksa kuruntu mu? ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında, fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tedavi ol.

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatta göreceğin translar internettekiler kadar güzel değil tavsiye etmem böyle bişeyi :D

0|0
    0|0
    • Ön yargılı olmamak gerek bence, hepsi değil tabi ki, aralarında bebek gibi olanlarıda var, ben onları kast ediyorum. göz ayarı şart tabi ki o da doğru herşey göründüğü gibi değil, fakat kurunun yanında yaşta yanar.

• elbette zor şeylere ulaşmak zaman istiyor. seçicim biriyim zaten kolay kolay beğenmem. ama beğenirsemde düşünmeden verebilirim.

• www.kizlarsoruyor.com/.../q5002827-nasilim-sizce-ballarim-ilk-defa-soruyorum-sabah-sabah-uykulu-cikmis

Bu soruda ki travesti bak :D Adını unuttum şimdi ama :D bu fotoyu paylaşan %90 sahte hesap zaten

• bugün tarlabaşında gördüğüm transeksüeli kim görse kızlardan sogurduç yok öyle bir güzellik. 1 82 boy. giyim o biçim. güzellik mankenlerde yok. of of of

0|1
    0|0
    • zaten her transeksüelde güzel değil, bazıları var ciddi anlamda kızlardan daha güzel. insanın veresi bile geliyor.

Yükleniyor...